top of page

Barbara

O bir deaconess olan Favonius Kilisesi cesur maceraperest onlar hakkında öğrendikten sonra ve kendi kendine ilan "idol" Alice.

Barbara

O bir deaconess olan Favonius Kilisesi cesur maceraperest onlar hakkında öğrendikten sonra ve kendi kendine ilan "idol" Alice . Aynı zamanda Frederica Gunnhildr ve Seamus Pegg'in kızı ve Jean'in küçük kız kardeşidir . Frederica aracılığıyla prestijli Gunnhildr Klanının soyundan geliyor.


Favonius Kilisesi'nin Diyakoz'u ve herkesin hayran olduğu parlayan bir yıldız. Bir ozanlar şehrinde yıldız adayı kavramı oldukça yeni olsa da, Mondstadt halkı yine de Barbara'yı sever. "Her şeyi şehrin özgürlük ruhuna borçluyum" - Barbara, popülaritesi ile ilgili.


Mondstadt'ın her vatandaşı Barbara'ya bayılır. Ancak "idol" kelimesini bir dergiden öğrendi.


Barbara, etrafına neşe yaymak için elinden gelenin en iyisini yapan karizmatik bir bireydir. Sadece onu görmek bile insanların moralini yükseltebilir.


Bazen biraz sakar olsa da, genç yaştan itibaren parlak ve iyimser olmuştur. Ne olursa olsun, çabucak iyileşebilir ve tekrar içine atlayabilir.


Barbara çalışkandır, ancak bazen kendine karşı sert olabilir. Başkalarına ne kadar başarılı görünse de, başarıları hakkında kendi karışık duygularını paylaşıyor. Barbara, şarkısını dinledikten sonra birinin yüzünde bir gülümsemenin ne kadar sürdüğünü düşünürken biraz hayal kırıklığına uğrayacak ve şüpheye düşecektir. Tanınma arzusu, insanlara yardım etme arzusuna dönüştü. Tüm iç karartıcı düşüncelerine rağmen, 30 saniyeden fazla depresyona girmesine izin vermeden hızla ayağa fırlıyor. Barbara, kız kardeşine yardımcı olacağına inanarak mükemmellik için çabalamaya devam ediyor.


Barbara, başarılarının kız kardeşininki kadar önemli olmadığını hissettiği ve en az bir etkinlikte onu geçmeyi umduğu için Jean'den biraz daha aşağı hissediyor. Jean'e "abla" demeyi sever ve onu koşulsuz severken, Barbara genellikle görevdeyken bu duygularını bastırır.


Kilisenin papazı olan Barbara, dini eserlerin korunmasını ciddiye alır ve Barbatos'a tapar . Hasarlı Holy Lyre der Himmel'i gördükten sonra paniğe kapıldı ve Stormterror olayından sonra kimsenin onu görmesine izin vermedi. O da aslında kayıtsız gibi görünen Venti , aslında Barbatos onun tanrıdır.

Görünüşüne ve kişiliğine rağmen, Barbara onu uyanık tuttuğu ve yeteneklerinin en iyisini yaptığı için baharatlı yiyecek ve içecekleri sever. Acı yiyecekleri sevmez.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Barbara'nın küçük, minyon bir yapısı var, at kuyruğuyla bağlanmış kül sarısı saçları ve mavi gözleri var.

Omuzları açık, mavi fırfırlı, altın astarlı ve önde altın haçlı büyük beyaz ve mavi fiyonklu beyaz bir frak, beyaz tayt, siyah tabanlı beyaz ayak bileği botları ve mavi bilek manşetleri ve bir Önünde altın bir haç olan bir hemşire şapkasını andıran mavi ve beyaz şapka. Beyaz taytında soluk çiçek puantiyeli bir desen var. Onun Vizyon altın çember ile bir arada tutulan bir siyah kayış bağlı bir açık mavi kapak ve onun yanında küçük bir çapraz çekicilik beklemeler ile altın süslenmiş yazım kitapta takılır. Kıyafeti Masum Özlem , Favonius Kilisesi'nden bir Deaconess'in üniforması olarak tanımlanıyor ve içinden benzersiz bir Barbara çizgisi geçiyor. Yaz kıyafeti, Summertime Sparkle, yaz canlılığıyla dolup taşan ve serin bir okyanus esintisi taşıyan güzel bir etek olarak tanımlanıyor.

bottom of page