top of page

Amber

Amber, Favonius Şövalyeleri'nden geriye kalan tek Outrider'dır . İster basit ister daha zorlu bir görev olsun , Mondstadt vatandaşlarına...

Amber

Favonius Şövalyelerinin tek Outrider'ı olan şımarık, açık sözlü bir kız. Planördeki inanılmaz ustalığı, onu Mondstadt'taki Planör Şampiyonası'nın üç kez kazananı yaptı. Favonius Şövalyeleri içinde yükselen bir yıldız olarak, Amber her zaman zorlu görevlere hazırdır.


Amber, Kaeya tarafından "adalet örneği" olarak tanımlanır . Dürüst ve başarılı bir şövalye, görevlerini yerine getirir ve her şeyi kurallarına göre yapar. Nazik olduğu kadar karizmatik, başkalarının yeni bir sayfa açma çabalarını görebiliyor.


Neşeli ve arkadaş canlısı Amber, yabancılarla zaten tanışıyormuş gibi konuşmakta sorun yaşamıyor. Mondstadt'ın sadık bir savunucusu olan büyükbabası kadar iyi olmak istediği için, iş bir Outrider olarak başkalarına yardım etmek veya tepe kamplarına çıkmak söz konusu olduğunda, yaptığı her şeyde tutkulu . Gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra bile, onun yerine toprağı savunmaya devam ediyor.


Diğer üyelerle iyi geçinmesine rağmen, Kaeya'yı çok şüpheli olduğunu düşünerek, ancak ihtiyaç duyduğu zaman diğer üyelere yardım etmemek gibi tamamen zıt nedenlerden dolayı bu şekilde göremez. Aynı zamanda, planör lisansını defalarca iptal ettirdiği için biraz baş belası.  Mutfakta kazalara neden olduğu ve yaptığı yemeklerin vasat olduğu bilindiği için yemek pişirmede iyi değildir.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Amber uzun, koyu kahverengi saçları, altın rengi gözleri ve açık teni vardır. Koyu kahverengi deri şort, kırmızı kapüşonlu üst, kırmızı çorap ve altın astarlar ve sembollerle süslenmiş beyaz uyluk çizmelerinden oluşan süveter benzeri bir kıyafet giyiyor.


Amber'in aksesuarları arasında iki küçük çantalı bir deri kemer ve takılı Pyro Vision , eldivenler, sağ uyluğunda küçük bir kemer ve altın çerçeveli gözlükler yer alıyor. En ayırt edici özelliği, tavşan kulağı şeklini andıran, kafasına dayanan büyük kırmızı fiyonklu kafa bandıdır. Ek olarak, Vizyonunun altına bağlı iki kırmızı tüy vardır. Kıyafeti, 5-Star Outrider , maksimum hareket kabiliyeti için yapılmış bir outrider üniforması olarak tanımlanıyor.

bottom of page