top of page

Savaşçı Rehber

Çınlayan plaka zırhlı bir insan, yığın halindeki goblinlere doğru koşarken kalkanını önünde tutuyor. Arkasında, çivili deri zırh kuşanmış bir elf...

Çınlayan plaka zırhlı bir insan, yığın halindeki goblinlere doğru koşarken kalkanını önünde tutuyor. Arkasında, çivili deri zırh kuşanmış bir elf, zarif yayından çıkan oklarla goblinleri biberliyor. Yakındaki yarı-ork emirler yağdırarak iki savaşçının saldırılarını en iyi şekilde koordine etmesine yardımcı olur.

Zincir zırhlı bir cüce, kalkanını ogrenin sopasıyla arkadaşı arasına yerleştirir ve ölümcül darbeyi bir kenara bırakır. Ölçek zırhlı bir yarı elf olan arkadaşı, ogrenin çevresinde kör bir nokta ararken kör edici bir girdapta iki pala sallıyor.

Bir gladyatör, bir arenada spor için savaşır, trident ve ağıyla bir usta, düşmanları devirme ve kalabalığın zevki için onları hareket ettirme becerisi - ve kendi taktik avantajı. Rakibinin kılıcı, onu vurmak için şimşekler göndermeden hemen önce mavi ışıkla parlar.

Tüm bu kahramanlar, Dungeons & Dragons dünyalarındaki belki de en çeşitli karakter sınıfı olan savaşçılardır. Sorgulayan şövalyeler, fethedilen derebeyler, kraliyet şampiyonları, seçkin piyadeler, sert paralı askerler ve haydut krallar - savaşçı olarak, hepsi silah ve zırh konusunda benzersiz bir ustalığı ve dövüş becerileri hakkında kapsamlı bir bilgiyi paylaşırlar. Ve ölümü çok iyi tanırlar, hem onunla tanışırlar hem de küstahça yüzüne bakarlar.

Başlangıç Özellikleri

75

Güç

70

Çeviklik

55

Zeka

Resim Galerisi

bottom of page