top of page

Korucu Rehber

Sert ve vahşi görünümlü, ağaçların gölgeleri arasında tek başına yürüyen bir insan, yakındaki bir çiftliğe baskın planladığını bildiği orkları avlıyor.

Sert ve vahşi görünümlü, ağaçların gölgeleri arasında tek başına yürüyen bir insan, yakındaki bir çiftliğe baskın planladığını bildiği orkları avlıyor. Her iki elinde birer kısa kılıç tutarak, düşmanları birbiri ardına kesen bir çelik kasırgaya dönüşüyor.

Dondurucu bir hava konisinden uzaklaştıktan sonra, bir elf ayaklarını bulur ve beyaz ejderhaya bir ok atmak için yayını geri çeker. Ejderhadan nefesinin soğuğu gibi yayılan korku dalgasını omuz silkerek, ejderhanın kalın pulları arasındaki boşlukları bulmak için birbiri ardına ok gönderir.

Elini yukarıda tutan bir yarımelf, tepesinde daireler çizen şahine ıslık çalarak kuşu yanına geri çağırır. Elfçe talimatlar fısıldıyor, takip ettiği baykuş ayısını işaret ediyor ve yayını hazırlarken yaratığın dikkatini dağıtması için şahini gönderiyor.

Şehirlerin ve kasabaların koşuşturmacasından uzakta, en uzak çiftlikleri vahşi doğanın dehşetinden koruyan çitlerin ötesinde, iz bırakmayan ormanların yoğun ağaçları arasında ve geniş ve boş ovalarda korucular bitmeyen nöbet tutuyor.

Başlangıç Özellikleri

60

Güç

65

Çeviklik

55

Zeka

Resim Galerisi

bottom of page