top of page

Keşiş Rehber

Yumrukları, gelen ok yağmurunu savuştururken bulanıklaşıyor, bir yarımelf bir barikatın üzerinden atlıyor ve kendini diğer taraftaki kalabalık hobgoblin saflarına atıyor.

Yumrukları, gelen ok yağmurunu savuştururken bulanıklaşıyor, bir yarımelf bir barikatın üzerinden atlıyor ve kendini diğer taraftaki kalabalık hobgoblin saflarına atıyor. Aralarında döner, darbelerini bir kenara bırakır ve sonunda tek başına durana kadar onları sersemletir.

Derin bir nefes alan dövmelerle kaplı bir insan savaş duruşuna geçiyor. İlk hücum eden orklar ona ulaştığında, nefesini verir ve ağzından bir ateş gürleyerek düşmanlarını yutar.

Gecenin sessizliğiyle hareket eden siyahlara bürünmüş bir buçukluk, bir kemerin altındaki gölgeye adım atıyor ve bir taş atımı ötedeki balkondaki başka bir mürekkepli gölgeden çıkıyor. Kılıcını kumaşa sarılı kınından kurtarıyor ve açık pencereden uykunun pençesinde çok savunmasız olan zorba prense bakıyor.

Disiplinleri ne olursa olsun, keşişler bedenlerinde akan enerjiyi sihirli bir şekilde kullanma yeteneklerinde birleşirler. Çarpıcı bir savaş hüneri gösterisi veya daha ince bir savunma yeteneği ve hızı odağı olarak kanalize edilmiş olsun, bu enerji bir keşişin yaptığı her şeyi besler.

Başlangıç Özellikleri

50

Güç

55

Çeviklik

75

Zeka

Resim Galerisi

bottom of page