top of page

Haydut Rehber

Yoldaşlarına beklemelerini işaret eden bir buçukluk, zindan koridorunda sürünerek ilerliyor. Bir kulağını kapıya dayadı, sonra bir takım alet çıkardı ve göz açıp kapayıncaya kadar kilidi açtı.

Yoldaşlarına beklemelerini işaret eden bir buçukluk, zindan koridorunda sürünerek ilerliyor. Bir kulağını kapıya dayadı, sonra bir takım alet çıkardı ve göz açıp kapayıncaya kadar kilidi açtı. Ardından, dövüşçü arkadaşı kapıyı tekmeleyerek açmak için ilerlerken, o gölgelerde kayboluyor.

Bir insan, bir ara sokağın gölgelerinde pusuda beklerken, suç ortağı pusudaki rolüne hazırlanır. Hedefleri - kötü şöhretli bir köle taciri - ara sokaktan geçtiğinde, suç ortağı bağırır, köle taciri araştırmaya gelir ve suikastçının bıçağı ses çıkaramadan boğazını keser.

Bir gnome kıkırdamasını bastırarak parmaklarını sallar ve muhafızın kemerinden sihirli bir şekilde anahtarlığı kaldırır. Bir anda anahtarlar elinde, hücre kapısı açık ve o ve arkadaşları kaçmakta özgürler.

Haydutlar, her durumda üstünlük sağlamak için becerilere, gizliliğe ve düşmanlarının zayıf noktalarına güvenir. Herhangi bir başarılı macera partisinin temel taşı olan beceriklilik ve çok yönlülük göstererek hemen hemen her soruna çözüm bulma konusunda bir hünerleri vardır.

Başlangıç Özellikleri

70

Güç

50

Çeviklik

65

Zeka

Resim Galerisi

bottom of page