top of page

Zelda: Krallığın Gözyaşları Figmas'a Kavuşuyor

Good Smile Company, üç figma figürü içeren The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Good Smile Company , The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom karakterlerine dayanan yeni bir Japon figma oyuncak seti ortaya çıkardı . Good Smile, popüler anime ve oyun karakterlerine dayanan çeşitli koleksiyon figürleri ve heykelleriyle tanınır. Sahip olduğu en popüler serilerden biri, hayranlara en sevdikleri karakterin detaylı ve anlaşılır tam vücut versiyonuna sahip olma şansı veren Figma serisidir. Nintendo daha önce Good Smile ile iş birliği yaparak hayranlara diğerlerinin yanı sıra Metroid , The Legend of Zelda ve Fire Emblem serilerini temel alan figmalara sahip olma şansı vermişti .

Good Smile ve Nintendo arasındaki bu yeni iş birliği, 2023 yapımı The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom'daki üç karaktere dayanacak . Hayranlar, Ganondorf'un Tears of the Kingdom'daki yakışıklı ama korkutucu tasarımı gibi serideki klasik karakterleri yorumlamasından dolayı oyunu övdü . Link ve Zelda'nın bu oyundaki yeniden tasarımları da benzer şekilde övgüyle karşılandı. Tears of the Kingdom'ın popülaritesini artıran bu üç karakter, onlara dayalı figma figürleri alacak.


Bu üç figür, Japonya'da geliştirilmekte olan veya gelecekte satışa sunulacak en yeni ürün ve figürlerin sergilendiği bir sergi olan WonHobby Life 38'de sergilendi. Good Smile, hayranlara Krallığın Gözyaşları karakterlerine dayanan figürlere bir göz atma fırsatı verdi ; özellikle Link, Ganondorf ve Zelda. Link'in figürü halihazırda modellenmiş ve renklendirilmiştir; burada varsayılan zırhıyla birlikte Hylian Kalkanı ve Usta Kılıç'ı da taşımaktadır.


Zelda: Krallığın Gözyaşları Figma Detayları


  • figma Bağlantısı: Krallığın Gözyaşları ver. - TBA

  • figma Ganondorf: Krallığın Gözyaşları ver. - TBA

  • figma Zelda: Krallığın Gözyaşları ver. - TBA

Ganondorf figma prototip aşamasında, yani tüm parçaları mevcut ve katılaşmış görünüyor ancak henüz renklendirilmemiş. Bu erken görünüme rağmen figma, Ganondorf'un katanasıyla donatılmış olarak geldiği Krallığın Gözyaşları'ndaki korkutucu figürünü aktarmayı başarıyor. Good Smile, Prenses Zelda'nın bir figma alacağını doğruluyor ancak bu henüz geliştirme aşamasında ve henüz bir rakam yok. İlk görseller, bu figmanın Zelda'nın erken dönem kaşif kıyafeti yerine oyunun ilerleyen bölümlerindeki beyaz tunik benzeri elbisesine dayanacağını gösteriyor; muhtemelen kırık bir Usta Kılıç tutuyordu.

WonHobby 38 ayrıca Nendoroid, Pop Up Parade ve Figma serilerindeki yeni sürümler de dahil olmak üzere yakında gelecek olan tonlarca başka figürü de sergiledi. Bunlar, diğerlerinin yanı sıra Persona 5 , Street Fighter 6 , Nier: Automata ve Xenoblade Chronicles 3 gibi oyunlardandır . Henüz bir ön sipariş tarihi olmasa da Link figma tamamlanmaya en yakın olanı gibi görünüyor.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page