top of page

Zeki Palworld Oyuncusu Baskınları Durdurmanın Dahi Yolunu Buldu

Palworld Baskınları zahmetli olmanın da ötesinde olabilir, ancak bir oyuncu onları durdurmanın inanılmaz derecede akıllı ve basit bir yolunu paylaşıyor.  • Bir Palworld oyuncusu, üs baskınlarını durdurmak için akıllıca bir numara keşfeder ve bunu toplulukla paylaşır.

  • Baskıncıların ortaya çıkma noktalarının etrafına bir yapı inşa etmek onları hapseder ve oyuncunun üssüne saldırmalarını engeller.

  • Oyuncular ayrıca görüntüleme kafeslerini görünmez bariyerler olarak kullanarak baskın yapılamayan üsler oluşturabilir veya baskınlardan kaçınmak için dağların tepelerine üsler inşa edebilirler.


Bir Palworld oyuncusu, ortaya çıkma noktalarının etrafında Kolezyum benzeri bir yapı oluşturarak üs baskınlarını durdurmanın dahiyane bir yolunu keşfetti. Palworld öncelikle oyuncuların Pals'ı yakaladığı bir hayatta kalma oyunudur ve oyun aynı zamanda oyuncuların Palpagos Adaları'nda maceraya atılırken karşılaştıkları tehlikelerle doludur.


Bu tehlikelerden biri de Palworld oyuncuları üslerine yerleştikten sonra kaçınılmaz bir olay olan baskınlardır . Bu olaylar rastgele gerçekleşir ve güçleri Palworld oyuncusunun üssünün seviyesine bağlıdır . Üs baskınları, amacı oyuncunun üssünü yok etmek olan insanlardan veya saldırgan Dostlardan oluşabilir. Bu nedenle, Palworld'ün baskınları rahatsızlıktan öteye gidebilir, çünkü akıncılar oyuncunun binalarını yok etmenin yanı sıra kaosa da neden olur. Onlarla başa çıkmak için bir Palworld oyuncusu, diğer oyuncularla "200 IQ" numarasını paylaştı.


Reddit kullanıcısı Axljio, Palworld'ün üs baskınlarını durdurmak için oyuncuların akıncıların ortaya çıkma noktası etrafında bir yapı inşa etmeleri gerektiğini keşfetti. Oyuncu, bir grup Free Pal Alliance Eco-Terörist ve Grass tipi Pal Lyleen'in üslerine saldırmak için toplandığını gösteren bir ekran görüntüsü paylaştı. Ancak baskında ilerlemek yerine, düşmanlar açıklığın ortasında çıkışı olmayan dairesel bir yapı içinde sıkışıp kaldılar ve oyuncu Frostallion'larını uçururken onları yukarıdan izliyordu. Free Pal Alliance, Palworld'de bulunan ve Baskınlarda ortaya çıkan beş gruptan biridir . Oyunun hikayesine göre Free Pal Alliance, Pals'ın özgürlüğü ve etik muamelesi için savaşan bir gruptur.


Dahi Palworld Hilesi Baskıncılardan Kaçınmaya Yardımcı OlurDiğer Redditçiler OP'nin baskınlarla başa çıkmanın basit ve etkili bir yolunu bulma konusundaki zekasını övdü. Bazı oyuncular , baskınlara karşı dayanıklı Palworld üsleri inşa ettiklerini , bu nedenle onlar için endişelenmelerine gerek kalmadığını söyledi. Bu üsler bir dağın tepesinde olduğundan düşmanlar oraya ulaşamaz. İlginç bir şekilde, Palworld'ün üs baskınlarıyla başa çıkmanın tek yolu bu değil , çünkü "baskınlanamaz üs hatası" olarak bilinen bir durum var. Bununla Palworld oyuncuları Görüntüleme Kafeslerini görünmez bariyerler olarak kullanabilir ve üslerini koruyabilirler.Palworld'ün baskın sistemi oyuna bir meydan okuma katmanı ekler ancak yalnızca üslerle sınırlıdır. Palworld'ün yol haritasının yayınlanmasıyla birlikte geliştirici Pocketpair, oyun sonu içeriğinin bir parçası olarak Raid Boss'ları eklemeyi vaat ediyor. Bu sayede Palworld oyuncularının önümüzdeki aylarda karşılaşacakları yeni tehlikeler ve kendilerini eğlendirmenin yolları olacak.Comments


bottom of page