top of page
Namecard_Banner_Yoimiya_Auratus_Spark.png
Son reankarne kapak.png
GÖREV KİTAP KAPAĞI.png

Yeni Seriler Çıktı!

Zaman Çarkı 1. sezon, Ağustos 2021'de Amazon'a Gelemiyor

he Wheel of Time sezon 1'in yılın en çok beklenen oyunlarından biri olduğu inkar edilemez . Amazon'un Robert Jordan'ın 14 kitaplık fantastik serisini canlı aksiyon dizisine uyarlayacağı ilk açıklandığı andan itibaren hayranlar dizinin gelmesine kadar gün sayıyor.

Projenin ölçeği göz önüne alındığında, Amazon, birkaç yıldır geliştirilmekte olan dizi üzerinde anlaşılır bir şekilde sıkı çalışıyor . İyi haber şu ki, 1. sezon için bekleyiş neredeyse bitti. Kötü haber şu ki , Zaman Çarkı 1. sezon Ağustos 2021'de Amazon'a gelmeyecek.Bu doğru, Amazon, Ağustos ayı boyunca düşecek olan oyunların tam listesini açıkladı ve Zaman Çarkı bir kez daha kadroda yok.

Ağustos ayının televizyon için daha yavaş bir ay olduğu düşünülürse , Zaman Çarkı'nı bu ay çıkarmak kesinlikle hayranlara keyif alacakları büyük bir etkinlik dizisi verebilirdi. Bunun yerine, Amazon , sitelerini 1. sezon için bir sonbahar sürümüne ayarlarken izleyicileri yılın sonuna yaklaştırmak için Zaman Çarkı'nı kullanmayı planlıyor gibi görünüyor.


Zaman Çarkı 1. sezon çıkış tarihi


Her ne kadar The Wheel of Time sezon 1 Ağustos ayında çıkan olmayacak, iyi haber Amazon serisi Daha da iyisi, şimdi hangi ay içinde galasına ilk sezonu beklemek bilmek 2021 yılında geliyor olacak onaylamıştır olmasıdır!

Gösterinin Comic-Con@Home panelinde duyurulduğu gibi , Amazon'un iddialı fantezi serisinin ilk sezonu Kasım 2021'de gelecek. Serinin Kasım ayında çıkış yapacağını doğrulamanın ötesinde, Amazon henüz resmi çıkış tarihini onaylamadı ama en azından biliyoruz. Dizinin hangi ayda çıkacağını ve resmi bir prömiyer tarihi herhangi bir gün gelebilir.


Dizinin Kasım ayında geleceğini göz önünde bulundurursak, Amazon'un Disney Plus'tan bir sayfa çalması ve Şükran Günü tatili civarında ilk bölümü/bölümleri yayınlamayı düşünmesi mümkün. 24 Kasım Çarşamba günü Hawkeye lansmanı ile Disney Plus'ın, izleyicilere biraz zaman ayırırken eğlenecekleri yeni bir şeyler sunarak Şükran Günü tatilinden yararlanmayı umduğu açık.


Amazon'un orijinallerini Cuma günü yayınlama eğiliminde olduğu göz önüne alındığında , Zaman Çarkı için 26 Kasım çıkış tarihi , gösterinin başarılı bir lansman yapmasına yardımcı olabilir. Sonuçta, Kara Cuma alışverişinizi bitirdikten sonra kim dinlenmekten ve iyi bir şovun veya filmin tadını çıkarmaz ki?!

1 görüntüleme0 yorum
fantastik ürünler_edited.jpg
bottom of page