top of page

Yeni The Witcher Çok Oyunculu Yan Oyunu Detayları Çevrimiçi Olarak Sızdırıldı

The Witcher çok oyunculu yan ürünü, yakın zamanda ortaya çıkan bazı kanıtlara göre bir karakter sınıfı sistemine sahip olacak. Yeni ortaya çıkan bilgiler,piyasaya sürülmesine yıllar kaldığına inanılan gizemli The Witcher oyunu hakkında biraz daha ışık tutuyor.

CD Projekt, yaklaşan yan ürünün varlığını ilk olarak Ekim 2022'de doğruladı. Dahili olarak Project Sirius kod adlı oyunun kapsamı, çok oyunculu yönlerine odaklanmak ve maliyetleri düşürmek için bir kez yeniden çizildi. Bu hareketin ardından, The Witcher çok oyunculu yan ürünü , CD Projekt'in 2021'in sonlarında açıklanmayan bir bedel karşılığında satın aldığı Boston merkezli bir geliştirici olan The Molasses Flood'da yapım aşamasında kaldı .


Project Sirius'un Görünüşte Karakter Sınıfları Olacak

Ve stüdyo o zamandan beri oyun hakkında pek bir şey açıklamasa da, Project Sirius hakkında yeni bir ayrıntının bir iş ilanı aracılığıyla sızdırıldığı görülüyor. İlk olarak Tech4Gamers tarafından fark edilen liste, sorumlulukları arasında "her karakter türünün dövüş davranışını" uygulamak olan kıdemli veya baş dövüş tasarımcısının rolünü duyuruyor. Bu bilgi, The Witcher çok oyunculu oyununun özellik listesinin bir karakter sınıfı sistemi içereceğini ima ediyor gibi görünüyor.


The Witcher Çok Oyunculu Oyununun Hem PvE Hem de PvP Özelliğine Sahip Olması Bekleniyor

Listelemeden çıkarılacak bir diğer sonuç da, yaklaşan oyunun boss'lara ve -dolayısıyla- PvE öğelerine sahip olacağıdır. Bu, reklamda "düşmanlar ve boss'lar" arasındaki dengeyi, reklamı yapılan rolün sorumluluklarından biri olarak belirtmesiyle ima ediliyor. Bu ima, The Witcher çok oyunculu oyununun hem PvP hem de kooperatif deneyimleri sunacağını öne süren The Molasses Flood'dan daha önce fark edilen bazı iş ilanlarıyla örtüşüyor .

Boston stüdyosunun iş piyasasındaki faaliyeti daha önce Project Sirius hakkında başka bazı ayrıntıları ortaya çıkardı. Bunların en önemlisi Kasım 2023'te, başka bir iş ilanının The Witcher çok oyunculu yan oyununun açık dünya olacağını belirtmesiyle ortaya çıktı . Oyunun çok oyunculu yapısı The Molasses Flood'un canlı servis projesi üzerinde çalıştığını ima etse de Project Sirius'un iş modeli henüz doğrulanmadı.

Durum ne olursa olsun, oyunun kendisi daha uzun yıllar gün yüzü görmeyecek gibi görünüyor. CD Projekt'in son üç aylık raporuna göre, 30 Nisan 2024 itibarıyla yalnızca 39 çalışanı Project Sirius üzerinde çalışıyordu. Molasses Flood da yakın gelecekte önemli ölçüde genişlemeyi planlamıyor gibi görünüyor, çünkü şu anda yukarıda belirtilen kıdemli dövüş tasarımcısı pozisyonu da dahil olmak üzere yalnızca beş pozisyon için reklam veriyor. Şu anki duruma göre, piyasaya sürülecek bir sonraki CD Projekt oyunu büyük olasılıkla Project Polaris olacak; bu, şu anda CDPR'de üzerinde çalışılan The Witcher serisinin dördüncü ana girişinin kod adı. Şirket şu anda ayrıca Orion kod adlı Cyberpunk 2077 devam oyunu, ilk The Witcher oyununun yeniden yapımı ve Hadar kod adlı yeni bir IP üzerinde çalışıyor .

0 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page