top of page

Yeni Steam Oyunu Mario Partisinin Final Fantasy ile Buluşması Gibi

Yeni bir Steam parti oyunu, Mario Party'den ve klasik fantezi deneyimlerinden ilham alarak RPG benzeri unsurları bünyesinde barındıran bir co-op oyunu yaratıyor.

Yeni bir yerel çok oyunculu parti oyunu olan Epic Party Quest , 12 Şubat'ta Steam'de yayınlandı. Oyun, Mario Party'den ve klasik fantastik deneyimlerden ilham alarak oyunculara aksiyon RPG benzeri unsurlarla hızlı tempolu bir co-op macera sunuyor. Epic Party Quest, oyuncuların gruplar halinde uzaktan keyfini çıkarabileceği etkileyici Steam ortak oyun oyunlarıkataloğuna katılıyor

Bağımsız stüdyo Redi Games'in en son sürümü olan Epic Party Quest, oyuncuları retro tarzı piksel sanatına ve aynı zamanda çevrimiçi çok oyunculu oyunların yükselişi sırasında daha az yaygın olan kanepede kooperatifin nostaljik çağına geri çağırıyor . Pek çok yeni oyunun yerel çok oyunculu oyun yerine çevrimiçi çok oyunculu oyunu tercih etmesi nedeniyle birçok oyuncu, arkadaşlarıyla birlikte kanepede ortak oyun deneyimlerinin kaybolduğu günlerin unutulmasından endişe ediyor. Ancak Epic Party Quest , Mario Party'den ilham alan oynanışa yeni bir soluk getiriyor ve dört oyuncuya kadar yerel çok oyunculu oyun sunuyor. Oyun aynı zamanda yerel işbirliğini gruplar için daha erişilebilir hale getirmek amacıyla mobil cihazları kontrol cihazı olarak da destekliyor.

Epic Party Quest, oyuncuları tecrübeli maceracılar olarak kimin en iyi kahraman olduğunu kanıtlama savaşına sokuyor. Redi Games, Nintendo'nun en çok satan serilerinden biri olan Mario Party'nin oynanış stilini Final Fantasy'yi anımsatan RPG öğeleriyle harmanlıyor ve bunu fantastik bir piksel sanatı stiliyle birbirine bağlıyor. Oyun, aksiyon RPG benzeri unsurları bir parti oyunu ortamında birleştirmeyi amaçlayan, hızlı tempolu mini oyunlar ile eşleştirilmiş, ileriye dönük sürükleyici anları içeriyor. Epic Party Quest şu anda Steam'de mevcut ve Steam'in uzaktan oynatma özelliğiyle yerel olarak veya çevrimiçi olarak oynanabiliyor.


Oyunun anlatımı, kahramanların destansı bir macerayı tamamlamasıyla başlıyor ancak aralarındaki en büyük kahramanın kim olduğuna karar veremiyor gibi görünüyor. Oyuncular, dört kişiye kadar gruplar halinde kahramanlarını özelleştirebilir ve karakterlerinin grubun en iyisi olduğunu kanıtlamak için hangi retrospektif mini oyunu oynayacaklarını seçebilirler. Her mini oyun, kahramanların canavarlarla savaştığı, hazine toplamak için yarıştığı, arkadaşlarıyla savaştığı ve daha fazlasını içeren benzersiz bir deneyim sunar. Redi Games, ikonik retro fantazi oyunlarından ilham aldı ve her mini oyun ayarı "piksel sanatının altın çağındaki oyunlara" saygı duruşunda bulunarak piksel sanatı severler için başka bir harika oyun haline geldi .Steam'in Remote Play Together Festivaline Destansı Parti Görevi Dahil Edildi


Epic Party Quest, Steam'in Uzaktan Oynama Birlikte Festivali'nde öne çıkan birçok oyundan biri ve etkinlik süresince %20 indirimli olacak. 12 Şubat'tan 19 Şubat'a kadar Remote Play Together Fest, ortak oyunlara odaklanacak ve yeni demoların yanı sıra hayranların en sevdiği PvP oyunlarında ve It Takes Two, Call of Duty: Black Ops 3 gibi ortak oyunlarda büyük indirimler sunacak , ve dahası.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios