top of page

Yeni Stardew Valley Güncellemesi PC Game Pass'e Geliyor

Stardew Valley yaratıcısı Eric 'ConcernedApe' Barone, oyunculara büyük 1.6 Güncellemesinin ve önemli bir yamanın PC Game Pass için artık mevcut olduğunu hatırlatıyor.

Stardew Valley için 1.6 Güncellemesi artık farklı platformlardaki PC oyuncuları için mevcut; 1.6.2 Yaması ise PC Game Pass ve Windows Mağazası kullanıcıları için mevcut. Stardew Valley Patch 1.6.2 Güncelleme 1.6'daki hataları çözmeye yönelik bir dizi ayarlama ve düzeltmenin yanı sıra temel oyun mekaniklerinde bazı yeni değişiklikler içeriyor.

Stardew Valley, 2016 yılında ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana hayat simülasyonu türüyle eş anlamlı hale geldi ve pek çok kişi çiftçilik oyununun tüm zamanların en iyi bağımsız oyunları arasında yer aldığını düşünüyor. 1.6 Güncellemesi, tonlarca yeni içerik ve yaşam kalitesi düzeltmeleri ekleyen, oyun için bugüne kadarki en büyük yamaydı ve Yama 1.6.2, oyuncu deneyimini desteklemek için daha da fazla iyileştirme ekliyor.Stardew Valley'in yaratıcısı Eric "ConcernedApe" Barone, hayranlarıyla 1.6.2 Yamasının artık PC Game Pass ve Windows Mağazası kullanıcıları için mevcut olduğuna dair bir hatırlatma paylaştı . 1.6 Güncellemesi, büyük içerik eklemesinin mümkün olan en kısa sürede alınması nedeniyle konsol ve mobil için 19 Mart'ta PC için yayınlandı. Bu nedenle, 1.6.2 Yaması PC Game Pass kullanıcıları için mevcut ancak Xbox Game Pass kullanıcılarının, konsollar için 1.6 Güncellemesi başlatılana kadar beklemeleri gerekecek. Yama 1.6.2, nadir görülen bir yazılım kilitleme sorununun kaldırılmasının yanı sıra, görsel hatalar ve çeviri hataları için bir dizi düzeltme içerir. Hayranlar Stardew Valley Güncellemesi 1.6'yı çeşitli benzersiz şekillerde kutladılar ve oyuncular, topluluğun yeni değişikliklerden sonuna kadar yararlanabilmesini sağlayan hızlı yamalar için ConcernedApe'i övdü.


Stardew Valley Yaması 1.6.2 İyileştirmeleri


Stardew Valley 1.6.2 Yama Notları

-Willy'nin çubuğuyla ilgili bir sorunu düzeltir
-Görünmez çay spriteları düzeltildi
-Portekizce Luau etkinliğindeki bir hata düzeltildi
-1.6 öncesi temel şarapların berbat görünmesi düzeltildi
-Bir aleti şarj ettikten sonra bir warp noktasına saldırıp, warplama sırasında aleti serbest bırakırsanız yumuşak kilit sorununu düzeltin
- Yenmeyen malzemelerin jöle veya turşuya dönüştükten sonra zehirli olmasını düzeltin
-Meyve suyu, jöleler, şarap ve turşulara ölçeklenebilir yenilebilirlik kazandırır
-Volkan cüce bombaları artık normal cüce bombalarıyla eşleşiyor
-Boş yumurta artık zehirli
-Haritada macera loncasının açık saatleri düzenlendi
-Çeşitli çeviri düzeltmeleri


Stardew Valley için Yama 1.6.2, Yama 1.6.1'de yapılan değişiklikleri ve bir dizi yeni hata düzeltmesini içerir. 1.6.2 güncellemelerinden bazıları, grafiksel aksaklıkları önlemek için karakter değişikliklerini, Luau etkinliğinin Portekizce versiyonunun elden geçirilmesini, malzemelerin yenilebilirliğine ilişkin ayarlamaları ve araç değiştirme hareketi yumuşak kilidinin kaldırılmasını içerir. Hayranlar, özellikle Meadowlands Çiftliği'nin eklenmesi, NPC'ler için kış kıyafetleri ve yeni diyalog ve oyun sonu seçenekleri olmak üzere 1.6 Güncellemesinden keyif alıyor. Oyuncular ayrıca Stardew Valley Güncelleme 1.6'da ConcernedApe'in büyük yamadaki karmaşık çalışmasının bir örneği olarak övülen gizli bir sahne keşfettiler.


Hayranların Güncelleme 1.6 ve Yama 1.6.2'ye duyduğu heyecan, ikonik bağımsız çiftçilik oyununu yeni boyutlara taşımaya yardımcı oldu. Stardew Valley, güncellemenin yayınlanmasının ardından yeni bir oyuncu sayısı rekoru kırarak popüler yaşam simülasyonu topluluğunun coşkusunu ve bağlılığını sergiledi. Stardew Valley'e Yama 1.6.2 ve daha fazla değişiklik eklendikçe , oyuncuların keyfini çıkarabileceği birçok heyecan verici içerik var.Comments


bottom of page