top of page

Yeni Stardew Valley Güncellemesi 1.6 Özelliği Oyunun Kurallarını Değiştirebilir

Yeni Stardew Valley güncellemesi yolda, oyuncuların sahada bir gün geçirebilecekleri özel bir etkinlik var.Popüler çiftçilik simülasyonu Stardew Valley'in 1.6 güncellemesiyle birlikte gelen bir Yeni Yıl festivali var. Oyuna yapılan bu ekleme, yalnızca oyuncuların hoşuna gidecek hoş bir şey olmakla kalmayacak, aynı zamanda oyunun yıl sonu için çok daha iyi bir işaret olacaktır. Şu anki haliyle, yıl sessizce geri dönüyor ve ilk baştaki tek heyecan, bir yılı daha başaran oyuncudan geliyor. Bu, bazı Stardew Valley oyuncuları için ne kadar güzel olsa da , bir yılı bitirmenin en heyecan verici yolu değil.Yeni Yılda ConcernedApe, bu Yeni Yıl festivaliyle ilgili bir fotoğraf yayınladı. Muhtemelen güncelleme için planlanan en büyük festival bu olacak. Geçtiğimiz yıl oyunun geliştiricisi, biri büyük, ikisi mini olmak üzere üç yeni festivalin geleceğini duyurmuştu. Stardew Valley Kış sezonu her ne kadar dolu olsa da Yeni Yıl'ın küçük bir festival olması pek mantıklı olmaz. Oyuna bu eklemeden çok şey gelebilir.


Stardew Valley, 1.6'da Oyuna Yeni Yıl Festivali EkliyorYeni Yıl Stardew Valley Oyuncularına Neler Getirebilir?

Küçük bir festival olsa da Stardew Valley oyuncuları için büyük anlamlar içeriyor. Yeni Yıl'ın gerçek hayatta kutlanma şekli kesinlikle buradaki oyuna da yansıyacaktır. Kalpler yeterince yüksekse, Stardew Valley evlilik adayıyla yeni yıl öpücüğünü paylaşma potansiyeli olabilir . Öte yandan, eğer kalpler çok düşükse, bu aynı zamanda reddetme diyalogunu da dahil etme şansı olabilir. Bu yeni tatilde çok eğlenceli olabilir.


Stardew Valley'de yılın anlarını saniyeye kadar sayan büyük bir Yeni Yıl geri sayım kutlaması da olabilir . Geri sayım, yılın devri için iyi bilinen bir gelenektir ve oyuncuların oyunda yeni bir yıla girdiği her seferde mini Yeni Yılları deneyimlemek heyecan verici olabilir. Bir anı tüm kasabayla paylaşabilmek, oyuncunun karakterlere daha yakın hissetmesini sağlayacak ve anın sıcak geçmesini sağlayacaktır.

Stardew Vadisi'nin Pelikan Kasabasındaki Küçük Yeni Yıl Kutlama Gelenekleri

Stardew Valley küçük bir kasaba olduğundan, oyuncuların sonunda kasaba halkının sahip olduğu bazı eğlenceli Yeni Yıl geleneklerini duyma şansı oldukça yüksek. Gerçek hayattaki deneyimlerden yararlanmak, geliştiricinin tatili daha samimi hale getirmesine yardımcı olabilir. Birçok gerçek insan büyük bir Yılbaşı Gecesi ziyafeti düzenler ve yaklaşan yeni yılı kutlarken refah, zenginlik, sağlık ve benzeri şeyler vaat eden yiyecekleri yemeye dikkat eder. Stardew Valley tatillerinde böyle bir ziyafet görmek güzel olurdu.

Yılbaşı tatiline eklenebilecek bir diğer ilginç detay ise falcılıktır. Stardew Vadisi'nin Sonbahar Festivali etkinliğinde çiftçilere potansiyel geleceklerini anlatmaya gelen bir falcı vardır. Yeni Yıl için bir okuma yapmak üzere o karakterin geri dönüşünü görmek mükemmel olurdu. Bu, oyunculara yeni yıllarına başlarken düşünecekleri bir şeyler verecektir.


Bu tatile eklenebilecek son bir ayrıntı, birinin o yıl elde edilen tüm başarıları özetlemesidir. Bu tür tamamlanmış listeler, insanların ne yaptıklarını merak etmesi nedeniyle her zaman ilgi görmektedir. Stardew Vadisi çiftçilerinin bu listede görebileceği bazı örnekler şunlardır :

O yıl çok sayıda ürün satıldı.

Üretilen ve satılan hayvansal ürün sayısı.

Satın alınan şeylerin sayısı

Ne kadar para harcandı.
İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page