top of page

Yeni Sızıntı Shin Megami Tensei Hayranları İçin İyi Haber

Yeni bir gelişme, Shin Megami Tensei hayranları için iyi haberlere işaret ediyor ve Atlus'un yakın zamanda sızdırılan oyun serisine daha fazla güven katıyor.  • Shin Megami Tensei 5: Vengeance Güney Kore'de derecelendirildi.

  • Sınıflandırma, Vengeance'ın tüm DLC'leri ve bazı ekstra içerikleriyle birlikte SMT5'in eksiksiz bir sürümü olduğunu ima ediyor.

  • Sızıntı, Atlus'un SMT5 ile "bağlantılı" bir proje ve diğer birkaç SMT oyunu üzerinde çalıştığını öne süren bir dizi içeriden gelen raporla örtüşüyor.


Shin Megami Tensei 5: Vengeance Güney Kore'de derecelendirildi. Sızan sınıflandırma, duyurulmamış oyunun Shin Megami Tensei 5'in tüm DLC ve hatta bazı ekstra içeriklerle birlikte tam bir sürümü olduğunu ima ediyor.


En son ana hat Shin Megami Tensei girişinin geliştirilmiş bir versiyonunun söylentileri yıllardır internette dolaşıyor. Bunlar yaklaşık olarak RPG'nin kendisi kadar eskidir ve doğası gereği SMT5'in sonunda Nintendo Switch'in ötesinde piyasaya sürüleceği yönündeki spekülasyona bağlıdır . Bunun gerçekleştiğine dair ilk gösterge, RPG'nin bir PC bağlantı noktasının çalışmalarda olduğunu öne süren 2021'in sonlarındaki Nvidia GeForce NOW sızıntısına kadar uzanıyor.


SMT5: İntikam Derecelendirmesi Yeni İyileştirmelere İlişkin İpuçları

Neredeyse iki yıl sonra, Güney Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi, Shin Megami Tensei 5: Vengeance adlı henüz duyurulmamış bir oyun için bir yaş derecelendirmesi yayınladı . İlk olarak Gematsu tarafından tespit edilen sınıflandırma, Vengeance'ın beşinci numaralı SMT oyununun tam bir sürümü olduğunu ve mevcut DLC'nin tamamını ve belirtilmemiş olsa da bazı ek iyileştirmeleri içerdiğini gösteriyor . Derecelendirme ilk olarak 16 Şubat'ta yayınlandı ve üç gün sonra düzenleyicinin sitesinden çekildi. Tarihsel olarak Atlus oyunlarına ilişkin içerik sınıflandırmaları, piyasaya sürülmelerinden altı ay öncesine kadar ortaya çıkıyordu.SMT5'in Tam Sürümü Bir Süredir Atlus'un En Kötü Saklanan Sırrı Oldu


Bu gelişme, Atlus'un Eylül 2023'e kadar Shin Megami Tensei 5 ile "bağlantılı" bir proje üzerinde çalıştığı konusunda ısrar eden köklü Sega sızıntıcısı Midori'nin son raporlarıyla tutarlıdır. RPG kesinlikle bu tanıma uyuyor ve ayrıca Haziran 2023'te Çinli sızıntıcı Diandong Langke Lu Xun tarafından da dalga geçilmişti.


2003 Shin Megami Tensei 3: Nocturne'den bu yana neredeyse her büyük Atlus RPG'si tam bir sürüm aldı, bu nedenle SMT5'in de aynı muameleyi görmesi elbette eşit olacaktır. SMT5: Vengeance'ın sunabileceği yeni içeriğe gelince , ek iblisler gelecek paketin parçası olabilir. Bunun nedeni, yakın zamanda yapılan bazı veri madenciliği çalışmalarının, orijinal oyunun Dagda, Krishna ve Şeytan'ın görünüşte tamamlanmış versiyonlarını içerdiğini ve bunların hepsinin kullanılmadan bırakıldığını ortaya çıkarmasıdır.


Daha Fazla SMT Oyununun Ufukta Olduğu Bildiriliyor


Yeni ortaya çıkan Vengeance derecelendirmesinde herhangi bir platformdan bahsedilmiyor. Ancak Shin Megami Tensei 5 PC ve PlayStation bağlantı noktalarına dair söylentiler yıllardır ortalıkta dolaşıyor ve bu gelişme, fandom arasında oyunun sonunda Nintendo Switch'in ötesine geçmenin eşiğinde olduğuna dair yeni bir güven uyandırıyor. Sega'nın Microsoft ile güçlenen ilişkisi, RPG'nin Xbox versiyonunun da söz konusu olmadığını gösteriyor. Büyük resme bakıldığında, Vengeance yakın gelecekte piyasaya sürülecek tek SMT projesi olmayacak gibi görünüyor ; Midori kısa süre önce Atlus'un Netflix için yeni bir serinin yanı sıra SMT: Digital Devil Saga olduğu tahmin edilen PS2 dönemi franchise girişinin yeniden düzenlenmesi üzerinde çalıştığını bildirdi .

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page