top of page

Yeni Pokemon Squishmallow İnternete Sızdı

Sızıntılar, sevimli yeni bir Pokemon Squishmallow peluşunun, tanıdık bir Dragon tipine sahip yeni ürünle birlikte yakında raflara çıkacağını doğruluyor.  • Dragonite'a dayalı yeni bir Pokemon temalı Squishmallow'un yakında piyasaya sürülmesi ve serinin popüler peluş serisini sürdürmesi bekleniyor.

  • Yaklaşan Dragonite Squishmallow'un Walmart'ta sızdırılması, hayranların internette paylaştığı peluşun fiyatını ve ilk görselini ortaya çıkardı.

  • Resmi Pokemon ürünleri inanılmaz derecede popüler ve The Pokemon Company için önemli bir gelir sağlıyor.


Çevrimiçi sızıntılardan sızan yeni bilgiler, Pokemon temalı yeni bir Squishmallow'un muhtemelen yakında satın alınabileceğini ve bir sonraki peluşun, ilk nesil Pokemon oyunlarından bu yana hayranlar arasında favori olan, çok sevilen Dragon tipi bir Pokemon'u içerdiğini ortaya çıkardı . . Pek çok Pokemon temalı Squishmallow, geçtiğimiz birkaç yılda serinin hayranları arasında son derece popüler oldu ve iki yeni ürün Kasım ayında satışa sunuldu.


Bu sevimli Pokemon peluşlarını toplamak isteyen Pokemon hayranları, yeni ürünler için şimdiden yer açmaya başlamalı çünkü yeni ürünler öncekilerin piyasaya sürülmesinden sadece aylar sonra gelecek gibi görünüyor. Ancak bu, yalnızca Squishmallow serisinin popülaritesi nedeniyle değil, aynı zamanda resmi Pokemon ürünlerinin The Pokemon Company'nin genel gelirinin büyük kısmını oluşturması nedeniyle pek de sürpriz olmamalı . Lisanslı Pokemon ürünlerinin satışından elde edilen yıllık kar, son birkaç yılda sürekli arttı ve License Global'in bir raporuna göre bu tür ürünler 2022 boyunca yaklaşık 11,6 milyar dolarlık satış elde etti .


Görünüşe göre bir sonraki yeni Pokemon Squishmallow'un piyasaya sürülmesi çok uzak değil, Walmart'taki bir sayfa kazara tüm ayrıntıların yanı sıra ürüne de bir göz atıyor. Bu bilgi kısa süre önce Reddit'te Britzaaaa kullanıcısı tarafından belirtildi ve bu, yaklaşan peluşun klasik Gen 1 oyunlarında tanıtılan ilk Ejderha tipi Pokemonlardan biri olan Dragonite'ı içereceğini doğruladı. Pokemon, serinin devasa topluluğu arasında sağlam bir favori olmaya devam ediyor ve popülaritesi sayesinde diğer sayısız resmi Pokemon ürününde öne çıkıyor. Walmart'taki orijinal ürün sayfası o zamandan beri kaldırılmış olsa da, 10 inçlik peluşun çevrimiçi satın alındığında 14,97 $ fiyatla satışa sunulacağı listelendi.


Pokemon ürünlerinin popülaritesi, çok çeşitli yeni yaratıklar, bölgesel varyantlar, karakterler ve daha fazlasını sunan en son çekirdek seri oyunları Pokemon Scarlet ve Violet'in piyasaya sürülmesinden bu yana daha da yükselmiş gibi görünüyor . Gen 9 oyunları, teknik eksiklikleri nedeniyle oyun camiasından payına düşen eleştiriyi alsa da, Scarlet ve Violet'in Hidden Treasure of Area Zero DLC'sinin sunduğu kapsamlı içerik , hiç şüphesiz aralarında bulunabilecek çok daha fazla yeni Pokemon'u hayata geçirdi. gelecekte de bir dizi ürün.


Pokemon Hayranlarını 2024'te Neler Bekleyebilir?Pokemon Scarlet ve Violet'in son DLC'si Ocak ayının başında tamamlanmış gibi göründüğü için hayranlar 2024'te ne olacağına dair ayrıntılara ihtiyaç duyuyor. Söylentiler, bir sonraki Pokemon oyunlarında hayranların ikonik Johto ve Unova bölgelerini yeniden ziyaret edeceğini öne sürüyor. Gelecek oyunların doğası ve tüm detayları , 27 Şubat'ta Pokemon Günü için onaylanan Pokemon Hediyeleri sırasında neredeyse kesin olarak tartışılacak .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page