top of page

Yeni Pokemon GO Oyuncusu, Başkalarının Yıllardır Yakalayamadığı Nadir Bir Pokemonu Yakaladı

Yeni bir Pokemon GO oyuncusu, ikinci haftasında oyundaki en nadir Pokemonlardan birini yakalıyor ve bu durum topluluktaki birçok kişiyi oldukça kıskandırıyor.  • Yeni bir Pokemon GO oyuncusu, oyunun ilk haftasında bir shundo yakaladı ve yıllardır bir tane almaya çalışan diğer oyuncular hayal kırıklığına uğradı.

  • Uzun süredir oynayan birçok oyuncunun hala bir shundo'su yok, çünkü etkinlikler sırasında artan parlaklık oranları yardımcı olsa da, bir shundo yakalama şansı hala zayıf.


Bir Pokemon GO oyuncusu, oyundaki ilk birkaç gününde son derece nadir bir shundo yakaladıktan sonra topluluktaki pek çok kişiyi oldukça kıskandırdı. Pek çok Pokemon GO hayranının oyunu yıllardır oynadıklarını ancak hala bir tane alamadıklarını vurgulamaları, bu başarının önemi hakkında çok şey anlatıyor.


Tıpkı diğer Pokemon oyunlarında olduğu gibi bir parıltıyı yakalamak Pokemon GO'nun açık ara en çok aranan yönlerinden biri . Niantic, oyunculara koleksiyonlarına parlak bir Pokemon ekleme şansı vermek için zaman zaman bazı özel etkinlikler düzenlese de normal bir günde bir tane bulmak son derece zordur. En iyi oranlar, Pokemon GO'daki Efsanevi Pokemon için açık ara 20'de 1 parlak orana sahip olabilir. Ancak bu bile o kadar basit değil, çünkü oranlar birikmiyor, bu da oranların her seferinde sıfırlandığı anlamına geliyor oyuncuların bir karşılaşması var. Bu engellere rağmen, yeni bir Pokemon GO oyuncusu parlak avlanma eziyetinden geçmek zorunda kalmadan büyük ikramiyeyi kazanmış gibi görünüyor .


Pokemon GO alt dizinindeki yeni bir gönderide , yesno_maybe kullanıcısı Pokemon GO'daki nadir avlarını sergiliyor . Oyuncu, geçtiğimiz günlerde Pokemon GO'da yakaladığı parlak Bagon'unun fotoğrafını paylaştı . Karşılaşmayı daha da etkileyici kılan şey ise onun sadece sıradan, parlak bir Pokemon değil, bir shundo olması.


Pokemon GO Hayranları Yeni Bir Oyuncunun Shundo Bagon Yakalamasını Sindiremiyor


Shundo, Pokemon topluluğunda hem parlak hem de hundo olan bir Pokemon için kullanılan popüler bir terimdir. İkincisi,% 100 IV'e sahip olan Pokemon'u ifade eder. Yani temel olarak Shundo, bir oyuncunun Pokemon GO'da bulabileceği türler arasında en iyi Pokemon'dur . Hundo yakalama ihtimalinin ne kadar düşük olduğu göz önüne alındığında, aynı zamanda parlak olması da onu Pokemon GO'nun en nadide yönlerinden biri haline getiriyor .Oyuncu bunu muhtemelen parlak oranları artıran son Bagon Topluluk Günü sırasında yakalamış olsa da, birçok oyuncu yarı iyi istatistiklere sahip bir tane elde etmek için bile mücadele etti. Aslında birçok hayran, oyunu birkaç yıldır oynadıklarını ancak hiçbir zaman bir shundo ile karşılaşmadıklarını vurguladı. Gerçekten akıllara durgunluk veren bazı istatistikler arasında bir oyuncunun 81.000 Pokemon yakaladığı, diğerinin ise oyunu sekiz yıldır oynadığı ancak ikisinin de shundo'su olmadığı yer alıyor. Pek çok kişi oyuncuyu bu ender başarıyı başardığı için tebrik ederken, bazıları da olayla ilgili kıskançlıklarını hemen paylaştı.


7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page