top of page

Yeni Palworld Cevher Sahası faaliyete geçti

Palworld oyuncuları, son Yama yaması v0.2.0.6 ile oyuna tanıtılan yeni Cevher Madencilik Siteleri ile ilgili deneyimlerini paylaşıyor.  • Palworld'deki Cevher Madenciliği Siteleri, oyuncuların üslerinden ayrılmadan cevher toplamasına olanak tanıyan ve üretimi önemli ölçüde artıran, ezber bozan bir özelliktir.

  • Palworld'deki madencilik için en iyi Dostlardan bazıları, İşe Uygunlukları yüksek düzeyde Madencilik olan Astegon ve Blazamut'tur.

  • Palworld'deki yeni Cevher Madenciliği Sitelerinin kilidini açmak için oyuncuların 15. seviyeye ulaşması ve önemli bir oynanış yükseltmesi sağlayan 2 Antik Teknoloji Puanı kullanması gerekiyor.


Bir Palworld oyuncusu, son yamayla eklenen yeni cevher sahasının yardımıyla ne kadar cevher toplamayı başardıklarını gösteren ilginç bir görsel paylaştı. Oyun hâlâ erken erişim aşamasında olduğundan Pocketpair, oyuna sürekli yeni özellikler ekleyen sık sık güncellemeler yayınlamaya devam ediyor.


Cevher, Palworld'deki en önemli malzemelerden biridir ve güncellemeden önce onu toplamanın ana yolu, tüm dünyaya yayılmış cevher kayalarını bulmaktı. Hatta birçok oyuncu, cevherlere sürekli erişim sağlamak için üslerinden birini bu kayaların etrafına yerleştirdi; bu kayaların, oyun içinde 24 saat geçtikten sonra yeniden doğmaya devam ettiğini göz önünde bulundurarak.


Cevherler Fırınlarda üç farklı türde Külçe üretmek için kullanılır: Normal Külçe, Rafine Külçe ve Pal Metal Külçe. En son Palworld yaması v0.2.0.6'da Pocketpair, Ore Mining Site adlı oyuna, bazı Dostların üslerinden ayrılmaya gerek kalmadan maden toplamak için Madencilik becerilerini kullanabilecekleri yeni bir üretim yapısı ekledi. Bu, Palworld topluluğunda en çok talep edilen değişikliklerden biriydi, özellikle de oyunun Stone Pit ve Tomruk Alanı gibi üretim yapılarını zaten içerdiği ve bu sayede Stone and Wood'un edinilmesini çok daha kolaylaştırdığı göz önüne alındığında. Pek çok hayran yeni Cevher Madenciliği Sitelerinden yararlandı ve üretim süresini en üst düzeye çıkarmak için en güçlü Dostlarını atadı. mcduubly adlı bir Reddit kullanıcısı, Rafine Metal Sandığına yerleştirilen 150.000'den fazla Cevheri gösteren oyun içi bir ekran görüntüsü paylaştı.


Gönderi toplulukta büyük ilgi gördü ve birçok oyuncu bu yeni üretim yapısını eklemenin Pocketpair'in alabileceği en iyi kararlardan biri olduğunu söyledi. Silver-patates-kebab- adlı başka bir Reddit kullanıcısı, saniyede yaklaşık 10 Cevher üreten iki Cevher Madenciliği Sitesini gösteren bir video paylaştı. Yeni Cevher Madenciliği Sitelerinin kilidini açmak için Palworld oyuncularının 15. seviyeye ulaşması ve 2 Kadim Teknoloji Puanı kullanması gerekir .


Palworld: Madencilik için En İyi Dostlar


Videoda gösterildiği gibi, Madenlerin üretim hızını artırmanın en iyi yolu, İşe Uygunluk olarak yüksek seviye Madenciliğe sahip belirli Pal'ları kullanmaktır. Reddit kullanıcısı birkaç Anubis'in yanı sıra Digtoise'ı da kullandı. Genel olarak madencilik için en iyi iki Dost Astegon ve Blazamut'tur.Astegon , haritanın güneybatı kısmında yer alan volkanik bölgedeki Yok Edilmiş Maden Mili'nde bulunabilen bir Karanlık/Ejderha Elementi Dostudur . Balazamut, Yanardağın Ayağı adlı ışınlanma noktasının güneybatısındaki Kavurucu Maden Mili'nde bulunan bir Ateş Elementi Dostudur.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page