top of page

Yeni GTA Online Güncellemesi, GTA 6 Fragmanında Görülen Bir Öğeyi İçeriyor


Hayranlar, Grand Theft Auto Online'a yakın zamanda eklenen yeni bir öğenin Grand Theft Auto 6'nın tanıtım fragmanında görülen bir mücevher parçasına çok benzediğini hemen fark ettiler . Bu yeni öğe GTA Online'da bulunuyor ve Rockstar'ın dünyaca ünlü serideki merakla beklenen bir sonraki girişi için bir ipucu görevi görüyor.

On yıldan fazla bir süre sonra, Rockstar'ın Grand Theft Auto 5'i oyun dünyasında bir monolit olmaya devam ediyor. Zengin açık dünyası, güçlü oyun özellikleri ve çılgın hikayeleriyle övülen Grand Theft Auto 5, oyunun çevrimiçi bileşeni GTA Online'ın hala günlük milyonlarca oyuncu görmesiyle video oyunu tarihinde hala önemli bir an. Son raporlar, GTA Online'a olan katılımın aslında arttığını gösteriyor ; bu muhtemelen Rockstar'ın serideki bir sonraki girişini çevreleyen heyecandan kaynaklanıyor. Geçtiğimiz yılın sonlarında resmen duyurulan Rockstar, sonunda hayranlarına yeni karakterler, ortamlar ve en önemlisi önemli grafik iyileştirmeleriyle Grand Theft Auto 6'ya kısa bir bakış sağladı. Beklenen lansmanına hala bir yıldan fazla bir süre kala, hayranlar Grand Theft Auto 6'yı ellerini uzatmayı sabırsızlıkla bekliyorlar ; bir oyuncu oyunun bir yönünün GTA Online'a girdiğini fark etti .


Reddit kullanıcısı DogWifDreads, GTA Online'daki belirli bir kolyenin Grand Theft Auto 6 fragmanında görülen kolyeye çarpıcı bir şekilde benzediğini fark etti . "Bir fragman dökümünü tekrar izliyordum ve fragmanda görülen kolyelerin Bottom Dollar Bounties DLC'sine uygun olarak eklendiğini fark ettim," dedi kullanıcı. İki mücevher parçası arasındaki benzerlikleri kesinlikle inkar etmek mümkün değil, zira yeni GTA Online kolyesi fragmanda görülen kolyenin neredeyse birebir kopyası.


Grand Theft Auto 6 Öğesi GTA Online'a EklendiBasitçe "Gümüş Katmanlı Kolye" olarak adlandırılan bu yeni mücevher parçası, Grand Theft Auto'nun Los Angeles, California versiyonu olan Los Santos'a dağılmış birçok mağazadan biri olan Ponsonbys'den satın alınabilir. Yeni kolye, Grand Theft Auto 5'in kapsamlı giyim seçenekleri listesine katılıyor ve GTA Online'a yeni Bottom Dollar Bounties güncellemesiyle eklendi .

Grand Theft Auto Online hala çok canlıyken, Rockstar'ın geçen yıl Grand Theft Auto 6'ya dair paylaştığı kısa bakış interneti kasıp kavurdu ve video YouTube'da yaklaşık 200 milyon izlenme aldı. Grand Theft Auto serisinin bir sonraki bölümü oyuncuları Rockstar'ın Miami, Florida'daki versiyonu olan Vice City'ye götürüyor , bu da oyuncuların uçaklar, tekneler ve tabii ki egzotik arabalar da dahil olmak üzere daha geniş bir araç yelpazesine erişebileceği anlamına geliyor. Grand Theft Auto 6 için resmi bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak söylentiler Rockstar'ın 2025 Sonbaharında bir çıkış planladığını gösteriyor.

2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page