top of page

Yeni Genshin Impact 4.5 Sızıntıları Bir Karakter İçin Hayal Kırıklığı Olabilir

Genshin Impact'in Sürüm 4.5'iyle ilgili yeni bir dizi sızıntı ortaya çıktı ve gecikmiş bir karakter banner'ının yeniden yayınlanmasıyla ilgili endişe verici bilgiler ortaya çıktı.  • Uzun zamandır beklenen bir karakter, Genshin Impact 4.5'te tekrar yayınlanamayabilir ve bu da sınırlı süreli karakter afişlerinde bulunmama süresini uzatabilir.

  • Sürüm 4.5'teki söylentiye göre Mondstadt temalı banner, oyunculara bunları edinme ve elde edilemeyen karakterler sorununu çözme şansı verebilir.

  • Sızan banner yapısı ve bölgesel banner, yama yayınlanmadan önce değişebileceğinden ihtiyatlı davranılmalıdır.


Bir dizi yeni Genshin Impact 4.5 sızıntısı, merakla beklenen bir karaktere kötü alametler getiriyor. Şu anda geliştirici HoYoverse tarafından oluşturulan aksiyon RPG'si Sürüm 4.4'te olup Liyue'de düzenlenen yıllık Fener Ayini Festivali'ni kutluyor. En son güncelleme, hem Xianyun'u hem de Gaming'i oynanabilir karakterler olarak tanıttı ve Liyue bölgesine Chenyu Vale adında yeni bir alan ekleyerek Sözleşmeler Ülkesi ile kuzeydeki Adalet Ülkesi Fontaine arasında doğal bir rota oluşturdu. Bir X.0 güncellemesi olmamasına rağmen Genshin Impact 4.4'ün sürümü büyük bir yama olarak değerlendiriliyor.


Chenyu Vale genişletmesi yoluyla gelen yeni oynanabilir içeriğin miktarı ve önemli bir amiral gemisi etkinliğinin gelişi, Sürüm 4.4'ün büyük bir yama olduğunu ortaya koyuyor. Şu anda odak noktası Lantern Rite olsa da, zaten resmi olarak duyurulan Chiori adlı yeni bir karakter ve Chiori'nin Genshin Impact 4.5'te sızdırılan kiti hakkında ipuçları veren birkaç Sürüm 5.5 sızıntısı zaten ortalıkta dolaşıyor . Şimdi, gelecek yamanın Aşama 1 ve Aşama 2'sindeki banner yapısı hakkında yeni söylentiler var. Ancak bunlar, tekrarı uzun süredir geciken bir karakter için kötü haberler getiriyor.


Albedo, Genshin Impact 4.5'te Tekrar YayınlanmayabilirÖnceki sızıntılar Albedo'nun sonunda yeniden yayınlanacağını bildirse de, daha yeni bilgiler bu 5 yıldızlı Geo ünitesinin Sürüm 4.5'in her iki Aşamasında da sınırlı süreli karakter banner'larında bulunmadığına işaret ediyor. Reddit'te bir kullanıcı tarafından paylaşılan Dim olarak bilinen sızıntının sağladığı ayrıntılara göre , Genshin Impact 4.5 karakter bannerlarının yapısı 1. Aşamada Chiori ve Arataki Itto'yu, 2. Aşamada ise Neuvillette ve Kazuha'nın yeniden gösterimlerini içeriyor.


Albedo'nun Genshin Impact'teki Tekrarı Çok GecikmişAlbedo'nun en son Ekim ortası ile Kasım 2022 başı arasında gerçekleşen Sürüm 3.1'in Aşama 2'sinde bir banner'da görünmesi gerçekleşti. Referans olması açısından bu, Sumeru'nun piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonraydı. Aslında oyuncular neredeyse bir buçuk yıldır Albedo'yu çekemiyorlar ve görünen o ki, Sürüm 4.5 sızıntıları doğruysa bu sayaç çalışmaya devam edecek. Özellikle bu oynanabilir karakterin, Arataki Itto ve hatta Genshin Impact'teki Navia gibi DPS birimlerini içeren Geo takım kompozisyonları için ne kadar önemli olduğu göz önüne alındığında, 5 yıldızlı kahramanın sancağının yeniden yayınlanmasının çoktan gecikmiş olduğu görülüyor .


Geçen yıl Eylül sonu ile Ekim ortası arasında Sürüm 4.1'de çıkış yapan Neuvillette'in oyuna geri dönerken Albedo'nun ikinci plana atılması da biraz şaşırtıcı. Şüphesiz, Fontaine'in Hydro Dragon'u, şaşırtıcı bir HP kaybı mekaniğini masaya getiren ve düşman çetelerinin ve boss'ların HP çubuklarının arasından eriyen güçlü ve popüler bir DPS'tir. Bununla birlikte, Neuvillette'in Genshin Impact 4.5'teki iddia edilen yeniden gösterimi, onun son görünümünden bu yana bir yıldan daha kısa bir süre içinde sınırlı süreli karakter afişlerinde yer almasını sağlamalıdır ; bu da Albedo'nun Sürüm 3.1'deki son tekrar gösterimiyle güçlü bir tezat oluşturmaktadır.


Her ne kadar spekülasyon olsa da, Neuvillette'i bu kadar erken geri getirmenin ve Albedo'yu son tekrar gösteriminden bu yana bu kadar zaman geçmesine rağmen pankartlara koymamanın muhtemelen ticari bir nedeni var. Neuvillette'in gacha sisteminde Geo karakterinden daha fazla çekim yapması ihtimali var, bu da Mondstadt'taki homunculus yerine Hydro Archon'a öncelik verilmesini açıklıyor. Ancak bu, oynamak için Geo takım kompozisyonlarını seçen ve gruplarında Albedo'nun bulunmasından büyük fayda sağlayacak olan oyuncuları hâlâ gözden kaçırıyor ; bu sorun, onun artık pek olası olmayan Genshin Impact 4.5'te yeniden çalıştırılmasıyla çözülebilir .


Genshin Impact 4.5, Albedo'yu Farklı Bir Şekilde Geri GetirebilirHoYoverse, Albedo'nun uzun süredir yokluğunu atlatmak için bir çözüm arıyor olabilir. Reddit'te paylaşılan, UncleX, GenshinMeow ve MadCroiX gibi tanınmış sızıntıcılar tarafından elde edilen yeni bir dizi söylentiye göre , Sürüm 4.5 yakında tek bir karaktere veya belirli bir karaktere odaklanmak yerine bölge temalı olacak üçüncü bir banner alabilir. silahlar. Bu Genshin Impact 4.5 sızıntısı, silah pankartındaki Epitomize Yol mekaniğine benzer şekilde oyuncuların istediklerini belirlemelerine olanak tanıyacak Mondstadt temalı bir pankarta işaret ediyor.


Şu anda bu söylentiye sahip üçüncü banner'da merhametin nasıl işleyeceği veya ganimet havuzunda nelerin bulunacağı konusunda çok az bilgi var. Aslında, İç İçe Dolanmış Kaderler, Tanıtılmış Kader veya tamamen yeni bir şey olsun, ondan ne tür bir öğenin kullanılacağından bile bahsedilmedi. Bununla birlikte, sızdırılan üçüncü banner, Genshin Impact 4.5'te kendi özel ve sınırlı süreli banner'ında görünmese bile, oyunculara Albedo'yu deneme ve alma şansı sunabileceği için umut verici görünüyor .


Versiyon 4.5'teki bu söylentili banner, Albedo'nun yokluğunu, onu öne çıkan bir banner'a getirmeden gidermenin yanı sıra, aynı zamanda oyunun büyüyen sorunlarından bir başkasının çözümüne de yardımcı olabilir. Oyun genişlemeye devam ettikçe ve oynanabilir karakter listesine daha fazla karakter eklendikçe, Albedo gibi daha fazla kahramanın oyundan uzun bir süre, hatta belki de yıllar boyunca uzakta kalması muhtemeldir. Şu anda Genshin Impact'teki güncelleme başına dört karakter banner'ının 5 yıldızlı rotasyonlarla başa çıkmak için yetersiz olduğu kanıtlandı . Bu olumlu bir senaryo değil.


Bu bölge temalı banner, Sürüm 4.5'te devreye girerse, HoYoverse, belirli karakterlerin bir yılı aşkın bir süredir elde edilemediğine dair şikayetler konusunda rahat olabilir. Elbette, bu söylentiye sahip karışık pankarttaki düşme oranlarının, tek bir kahramanın yer aldığı sınırlı süreli karakter pankartındaki düşme oranlarıyla eşleşmesi pek mümkün değil. Bununla birlikte, karakterlerin oyundan çıkmasını engellemez ve oyunculara onları daha sık alma şansı sunar. Bu sızdırılan Genshin Impact 4.5 banner'ı, bölgesel ganimet havuzunun her güncellemede değişmesi durumunda faydalı olabilir.


Ancak şu anda bu yalnızca bir sızıntıdır ve bu şekilde ele alınmalıdır. Hem Versiyon 4.5'in banner yapısı hem de söylentilere göre yeni bölgesel banner'a ihtiyatlı yaklaşılmalıdır. Paylaşılan bilgiler yanlış olabilir veya gelecek yamanın yayınlanmasından önce değişebilir. Hatta HoYoverse, daha ileri testler için belirli özelliklerin yayınlanmasını erteleyebilir. Albedo'nun Genshin Impact 4.5 pankartlarında sızdırılan yokluğu hayal kırıklığı yaratan bir haber gibi görünse de, bir sonraki güncellemede onu elde etmek isteyen oyuncular için hâlâ umut olabilir

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page