top of page

Xbox Game Pass Ultimate Mükemmel Zamanda Büyük İndirim Kazanıyor

Şu anda Xbox Game Pass Ultimate hizmeti için Microsoft'un en çok beklenen sürümlerinden birine denk gelen bir anlaşma var.

Xbox Game Pass hizmeti için bir anlaşma şu anda aktif; oyuncular Microsoft'un en çok beklenen sürümlerinden biri olan Starfield'ın çıkışından önce Ultimate katmanını üç aylık satın alarak %30 indirimden yararlanabilirler . Xbox Game Pass, Microsoft tarafından barındırılan ve kullanıcılarına PC Game Pass aracılığıyla hem Xbox konsolları hem de PC için kullanılabilen çeşitli video oyunlarına erişim sağlayan bir abonelik hizmetidir. Oyuncular, aylık bir ücret ödeyerek, dönüşümlü bir kütüphane aracılığıyla en büyük AAA oyunlarından bazılarını oynayabilirler. Starfield da dahil olmak üzere bazı oyunlar Xbox Game Pass'te Birinci Gün oyunu olarak bile yayınlanıyor .


Starfield , Bethesda ve Microsoft'un 2023'ün en çok beklenen oyunlarından biri oldu çünkü bu, Batılı RPG geliştiricisinin 25 yılı aşkın süredir çıkardığı ilk yeni evren. Bethesda'nın diğer serileri Fallout ve The Elder Scrolls ile aynı doğrultuda geniş kapsamlı bir açık maceradır. Game Pass'te birinci gün oyunu olarak hizmete abone olan oyuncular, Starfield'ı yayınlandığı gün kataloğun bir parçası olduğu sürece ücretsiz olarak oynayabilirler. Game Pass abonesi olan ve premium yükseltme satın alan oyuncular da Starfield'a erken erişim hakkına sahip olacak . Henüz abone olmayan oyuncular, oyunu erkenden veya yayınlandığında hizmeti kullanarak oynamak istiyorlarsa bu fırsatı değerlendirebilirler.


Amazon'da şu anda oyuncuların orijinal fiyatının %30'u karşılığında üç aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliği satın alabilecekleri bir anlaşma var ; bu ücret 44,99 ABD Doları yerine 31,49 ABD Dolarıdır. Bu, üç aylık bir abonelik satın alırken olağan 14,99 ABD dolarına karşılık, ayda yaklaşık 10,49 ABD dolarına eşittir. Amazon'da da çevrimiçi mağazada görülebilecek benzer fırsatlar var. Bu anlaşmanın yalnızca Amerika dışında yaşayan oyuncular için ABD bölgesel sitesi aracılığıyla satın alınması durumunda geçerli olduğunu belirtmekte fayda var.

Üyelik için yapılan bu anlaşma, Xbox Game Pass hizmetinin bu yılın başlarında fiyat artışı yaşadığı göz önüne alındığında oldukça çalıntı . Ağustos ayında Ultimate hizmetinin fiyatı 2 dolar artarak aylık 14,99 dolardan 16,99 dolara çıktı. Standart Xbox Game Pass fiyatı da 1 dolar artarak ayda 10,99 dolara yükseldi.


Matematiğe dayanarak, Xbox Game Pass için yukarıdaki Amazon anlaşması , bir kişinin Ultimate veya standart seviyeleri normal fiyata satın almasına göre daha iyi bir anlaşma olduğunu gösteriyor. Bu geçiş yalnızca oyunlara değil aynı zamanda çevrimiçi çok oyunculu oyunlara, PC Game Pass'e ve daha fazlasına da erişim sağlar.

4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

ความคิดเห็น


bottom of page