top of page

Xbox Game Pass, 2025 Başı İçin Yeni Birinci Gün Oyununu Onayladı

Keyifli hayatta kalma oyunu Winter Burrow'un, 2025'in başlarında piyasaya sürülecek olan Xbox Game Pass'e ilk günden ekleneceği onaylandı. Bu Xbox Game Pass oyunu, oyuncuların donmuş bir ortamı fare olarak deneyimlemelerine olanak tanıyarak türe farklı bir bakış açısı kazandıracak.

Winter Burrow, Pine Creek Games ve birinci şahıs bulmaca oyunu Myst'in son sürümünün yayıncısı Noodlecake Studio tarafından geliştirildi . Ona bir hikaye kitabı hissi veren sanatsal, elle çizilmiş 2 boyutlu izometrik bir tasarıma sahiptir. Bu, bir hayatta kalma işçiliği oyunu olmasına rağmen oyuna rahat bir hava kazandırmaya yardımcı olur.


2024 Xbox Games Gösterimi sırasında duyurulan Winter Burrow , şehirde yaşadıktan sonra çocukluk evine dönen bir farenin yer aldığı tek oyunculu bir hayatta kalma zanaat oyunudur. Ailelerini bulmayı uman onları karşılayan tek şey, ismi The Stump olan terk edilmiş bir evdir. Bekçi olması gereken teyzelerinin köprünün kırılması nedeniyle bağlantısı kesilir. 2025'in başında Xbox Series X|S ve Steam'e gelecek olan oyunun fiyatının 19,99 ABD doları olması planlanıyor.


Winter Burrow Hayatta Kalmaya Rahat Bir BakışKış aylarında seyahat eden karavanda, zorlu koşullara yenik düşen diğer fareler gösteriliyor. Ancak oyuncular, farenin sağlığını koruyan kıyafetler örme ve lezzetli yemekler pişirme becerisine sahip olacak. Fragmanda birden fazla tarif gösterildiğinden, Kış Kovuk'ta hayatta kalmak işçiliğe bağlı gibi görünüyor . Oyuncular kaynakları toplayabilir, soğuktan ve kardan korunmak için yünlü giysiler yapabilir ve ateşin önünde dinlenebilirler.

Diğer hayatta kalma oyunlarının aksine Winter Kovuk'un havası çok daha rahat ve rahattır. Cottagecore temalarının hayranları için bu, dikkate alınması gereken bir başlık olacaktır. Oyuncular yer altı mağaralarından malzemeleri topladıktan sonra mantar çorbası pişirmekle kalmayacak, aynı zamanda sıcak bir şöminenin önünde otururken yünlü kışlık giysiler de örebilecekler. Sanat tarzından mantar toplamaya, The Stump'ın dekoruna ve tatmin edici yemekler pişirmeye kadar ortak kır evi motifleriyle Winter Kovuk rahatlığın somut örneğidir.

Oyunun gerçekte nasıl çalıştığını görmek için daha fazla ayrıntıya ihtiyaç olsa da Winter Burrow, daha az çılgın hayatta kalma oyunlarını sevenlerin kesinlikle dikkat etmesi gereken bir oyun. Aynı zamanda rahat oyunlardan hoşlanan ve daha önce hayatta kalma oyunu denememiş oyuncular için de türe açılan bir kapı olabilir. Kendine özgü tarzıyla Xbox Game Pass'teki en rahat oyunlardan biri haline gelebilir .

2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page