top of page

WWE 2K24 Yama 1.12 Önceki Güncellemeden Bozulan Yapay Zekayı Düzeltiyor

WWE 2K24'ün 1.12 güncellemesi, kendisinden önceki iki yamanın yol açtığı sorunları gidermek için yayınlandı. WWE 2K24'ün 1.10 ve 1.11 yamalarının oyunu birçok yönden bozduğu bildirildiğinden, geliştiricilerin MyFaction ve diğerleri gibi modlar için içerik eklemeye odaklanmaları konusunda çevrimiçi olarak çok fazla tepki vardı. Oyun yayınlandığından beri birçok şikayet mevcuttu. Bahsedilen sorunlardan bazıları, çeşitli çevrimiçi hizmetlere bağlanmadaki belirgin zorluk ve Creation Suite'te bulunan birden fazla görsel aksaklıktır.

Yine de WWE 2K24 geliştiricileri, oyunu etkileyen sorunları değerlendirmeye ve düzeltmeye sürekli olarak çalıştı. MyFaction veya DLC'nin tanıttığı her yeni içerikle birlikte, ekip mevcut varlıklarla ilgili tüm olası çakışmaların çözüleceğinden emin olmak zorunda. Yeni modellerde ele alınması gerekebilecek grafik hataları kontrol edilmeli. Ayrıca, daha önce çözülmemiş hataların hala ayıklanması gerekiyor. Görünüşe göre son yama, topluluğun endişelerinden bazılarını çözmüş durumda.WWE 2K24'ün 1.12 yaması sonunda yapay zekanın belirli durumlarda tepkisiz hale gelmesiyle ilgili raporlara değindi. Önceki yamada, hatadan dolayı takım maçlarının oynanamaz hale geldiği görüldü. CPU rakibinin ringe tekrar tekrar girip çıkması ve silahların alınıp bırakılması da çözüldü. WWE 2K24 1.11 güncellemesinin bozduğu birçok şeyin çözüldüğü anlaşılıyor ve bu birçok hayranı memnun edecektir. Gelecekteki MyFaction etkinliklerine yönelik destek de yama notlarında belirtildi.

Yaklaşan MyFaction Karakterleri 1.12 Yaması'nda Bulundu

  • Batista '08

  • Jean Paul Levesque'in

İlginçtir ki, önceki yamalarda olduğu gibi, WWE 2K24 içerik yaratıcısı WhatsTheStatus, MyFaction'a doğru yol alabilecek birkaç modeli bir kez daha ortaya çıkardı. Yeni keşfedilen karakterler arasında Batista'nın klasik bir versiyonu ve başlangıçta WWE 2K23'e dahil edilen Jean-Paul Levesque yer alıyor . İkisi için bir çıkış tarihi bulunmasa da, önceki keşiflere dayanarak, diğer modlarda açılabilen Persona kartlarına dönüştürülmeleri oldukça olası.

WWE 2K24'ün piyasaya sürülmesinden bu yana dört aydan fazla zaman geçti ve bir sonraki yıllık yinelemenin çıkmasına neredeyse yarı yoldayız. Resmi olarak duyurulan tüm WWE 2K24 DLC sürümlerinin yayınlanmasına birkaç ay var. Son resmi içerik çıktıktan sonra, geliştiriciler çeşitli hataları gidermeye odaklanabilmelidir. Ancak, MyFaction'daki yeni Persona sistemi önceki yıllardaki oyunlarda bulunmayan ek sorunlar getirebilir. Geliştiricilerin, WWE 2K20'de olduğu gibi, lansmandan sonra oyunları geliştirmek için gerçekten çalıştıkları biliniyor . İdeal olarak, WWE 2K25'ten önceki ayların, ekip WWE 2K24'ü düzelttikçe daha sorunsuz bir deneyim olması umulur .


WWE 2K24 Yama 1.12 Notları

  • Yapay zekanın belirli durumlarda tepkisiz hale gelmesiyle ilgili bildirilen endişeler ele alındı

  • Yapay zekanın defalarca silah bırakmasıyla ilgili bildirilen endişelere değinildi

  • Yaklaşan MyFaction etkinlikleri için destek ekleniyor

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page