top of page

Wo Long'u Yenmek ve Tamamlamak Ne Kadar Sürer: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty, Antik Çin'de geçen heyecan verici bir aksiyon RPG'sidir. İşte oyuncuların bu dünyada ne kadar süre geçirmeyi bekleyebilecekleri.


Team Ninja'nın yeni Soulslike Wo Long: Fallen Dynasty, türün hayranları tarafından bir süredir merakla bekleniyordu. Oyuncular, Çin'in Üç Krallık döneminin kurgulanmış bir döneminde canavarlara ve iblislere karşı silaha sarılması gereken isimsiz bir askerin rolünü üstlenirken, oyun karanlık bir fantezi dokunuşuyla farklı bir ortama sahiptir . Gerçek hayattaki tarihi bir bağlamı, Soulslike hayranları arasında her zaman popüler olan karanlık bir fantezi türüyle birleştiren oyun, oldukça zorlu bir görev sunuyor.

Diğer Soulslike'ler gibi , Wo Long: Fallen Dynasty'nin oynanışı da şaka değil. Bu, türün kıdemlileri için oldukça beklenecek ve memnuniyetle karşılanacak olsa da, yeni gelenler ilk başta oyunla biraz mücadele edebilir. Bununla birlikte oyun, en deneyimli Soulslike oyuncuları için bile eğlenceli ve makul boyutta bir oyun deneyimi sunuyor.


Wo Long'u Yenmek İçin Ne Kadar Süre: Fallen Dynasty


Wo Long: Fallen Dynasty'yi yenmek için geçen süre büyük ölçüde oyuncunun benzer oyunlarla ilgili deneyimine bağlıdır. Bu tür, oyun camiasında çok zor olmasıyla ünlüdür ve sonuç olarak yeni başlayanlar için her zaman en ulaşılabilir tür değildir. Bununla birlikte, Wo Long: Fallen Dynasty , diğer Soulslikes oyunları gibi, dalmaya değer ilginç bir oyundur.

Oyunun ana hikayesinin tamamlanması, oyuncuların yaklaşık 25 saatini alacak ve bu da makul bir boyut. Bununla birlikte, Soulslikes ile oldukça fazla deneyime sahip olan ve bu oyunların nasıl çalıştığına dair iyi bir bilgi birikimine sahip olan oyuncular, oyunu bu ortalamadan daha hızlı bitirebilirler. Öte yandan, bir Soulslike'yi ilk kez seçen kişiler, Wo Long: Fallen Dynasty'yi son derece zor bulabilir ve sadece ana hikayenin bu ortalama oyun süresine oldukça fazla zaman ekleyebilir.


Wo Long: Fallen Dynasty'nin Tamamlanması Ne Kadar Sürer


Ana hikaye için bu 25 saatlik tahminin yanı sıra, Wo Long'un mükemmel bir şekilde hazırlanmış dünyasının sunduğu her şeyi araştırmaya zaman ayıran insanlar, bu sefer daha da ileriye gitmeyi bekleyebilirler. Oyun, ana hikayede ilerlemiyorken bile oyuncuyu meşgul edecek çeşitli yan görevler ve zorluklarla doludur.

Ana yan görevlere ve ekstra içeriğe odaklanan bir oyun, fazladan 10-15 saat sürer ve çoğu oyuncu yaklaşık 40 saat içinde tam bir oyun deneyimi elde eder. Oyunun her köşesine girmek ve mümkün olan her şeyi toplamak isteyen ölümcül tamamlayıcılar için bu oyun süresi daha da uzar. Tamamlayıcılar , Wo Long: Fallen Dynasty oynayarak yaklaşık 60 saat geçirmeyi bekleyebilirler .

Wo Long: Fallen Dynasty'ye doyamayan oyuncular için , aynı zamanda Team Ninja'nın yarattığı dünyaya kendilerini kaptırmak isteyenler için oyuna iyi bir tekrar oynama değeri sağlayan New Game+ modu da sunar. biraz daha uzun. Bu, oyuna oldukça fazla zorluk katarken, aynı zamanda oyuncuların çok iyi donanımlar elde etmelerine de izin veriyor. Ancak, oyuncular New Game+'da bir kaydetme dosyası başlatmadan tüm kupaları ve başarıları alabileceklerinden, bu modu tamamlamak, tamamlayıcılar için bile gerekli değildir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page