top of page

Witcher Hayranı, Gwent'in Hayatlarını Kurtardığını İddia Etti

The Witcher'ın şanslı bir hayranı, yan kart oyunu Gwent'in Rusya'daki bir arbede sırasında hayatını kurtardığını iddia ediyor.


Rusya'dan The Witcher'ın bir hayranı geçtiğimiz günlerde İnternet'e Kıta'nın en tanınmış kart oyunu Gwent'in hayatlarını nasıl kurtardığına dair inanılmaz bir hikaye anlattı.


Redditor AntonRauch, hikayelerini The Witcher alt dizinine anlattı. Bir Gwent sürüsünün onu bir saldırı sırasında yaralanmaktan nasıl koruduğuna dair bir hikaye. AntonRauch, "Rusya'da Normal Bir Gün" başlıklı bir gönderide, The Witcher 3'ün sınırlı bir sürümüyle gelen bonuslardan biri olan nadir bir Gwent kartı paketi bulduklarını açıkladı . Kullanıcı, kartları satıcıdan aldığını ve bir yabancı tarafından yaklaşıldığında eve doğru yola çıktığını yazdı. AntonRauch'un crossfitçi olup olmadığını sordu ve sonra saldırganlaştı. Bir yumruk kavgası başladı-- AntonRauch yabancının karnına vurduğunu hissetti. Yabancının kulağına vurdular ve yabancı kaçtı.


"Birkaç dakika ayakta durduktan sonra biraz dinlendim, hiç acı hissetmedim, hava karanlıktı ve hızla eve gittim. Bütün durumu kavrayarak eve nasıl ulaştığımı, girişe yaklaştığımı fark etmedim, Yoldan geçenlerin bana nasıl gözlerini kısarak baktıklarını fark etmeye başladım... Giriş kapısına gittim, anahtarları çıkarmaya başladım... Kapıyı açtım, girişe girdim, burası aydınlıktı ve bir SIKIŞMA gördüm. midemden bıçak çıkıyordu," diye açıkladı AntonRauch.


AntonRauch, ceketlerinin düğmelerini açtıktan sonra, kan görmeye hazırlanırken bıçağın o gün satın aldıkları yeni Gwent paketine çarptığını keşfetti. "Yani, sadece gwent ile iyi vakit geçiremezsiniz, aynı zamanda hayatınızı da kurtarabilir" diye yazdılar. Kullanıcı daha sonra ceketindeki kesiğin, geride kalan bıçağın ve Gwent güverte kutusundaki hasarın görüntülerini yayınladı. AntonRauch'un zarar görmediğini açıkladı.


Gwent, CD Projekt Red'in The Witcher 3 oyununda bir mini oyun olarak tanıtıldı . Oyunculara, olası üç turdan bir veya ikisini kazanma hedefiyle beş gruptan birini (genişlemelerle) temsil eden bir deste verilir. Popülaritesi, sınırlı sayıda üretilen destenin yanı sıra hayranlar tarafından oluşturulan çok sayıda deste ve Gwent panosunu ortaya çıkardı. CD Projekt Red daha sonra Gwent: The Witcher Card Game ve ardından Gwent'i merkezi savaş sistemi olarak kullanan bağımsız Thronebreaker: The Witcher Tales dahil olmak üzere Gwent merkezli birkaç yan ürün yayınladı . Her iki oyun da Windows ve Android ve iOS cihazlar için mevcuttur.

3 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page