top of page

Witcher: Blood Origin Ana Seriye Büyük Bağları Olan Karakteri Ekliyor

The Witcher: Blood Origin, hem Netflix'in ana dizisiyle hem de Andrzej Sapkowski'nin romanlarıyla büyük bağları olan bir karakter ekliyor.Netflix'in The Witcher: Blood Origin'i şu anda, yaklaşmakta olan prequel serisinin ayrıntılarının oldukça düzenli olarak döküldüğü Birleşik Krallık'ta çekiliyor. En yeni ve en heyecan verici olanlardan biri, hem ana diziyle hem de Andrzej Sakpowski'nin romanlarıyla büyük bağlantısı olan bir karakterin dahil edilmesi.Göre Redanian İstihbarat , Witcher: Kan Kökeni olan Aevenien olarak dökme İngiliz aktör Claire Cooper - Sapkowski romanlarında - Ithlinne başkası annesi, ilk bahsedilen efsanevi elf oracle Elflerin Blood çoğu tarafından bilinen Ithlinne'in Kehaneti aracılığıyla. Aevenien'in kendisi hakkında pek bir şey bilinmiyor, bu da The Witcher: Blood Origin'in hikayesini özgürce yönetmesini sağlıyor.


Netflix'in The Witcher dizisinin 2. sezonunun bir süre önce oyuncu Ania Marson'ı Ithlinne olarak kadrosuna katması, karakterin dizide yer alacağını düşündürdü. Romanlarda, Ithlinne Aegli aep Aevenien, Kuzey Savaşları, Cadı Avları ve diğer önemli olayları öngören ünlü bir peygamberdi. En ünlü tahmini Aen Ithlinnespeath olarak bilinir ve sonunda Kıtayı buzulların altına gömecek olan kıyamet olayını, Beyaz Frost'u anlatır.


Netflix kısa süre önce The Witcher: Blood Origin'in tam kadrosunu duyurdu ve başka bir büyük roman ve dizi karakterinin görüneceğini doğruladı. Fjall rolünde Laurence O'Fuarain, Éile rolünde Sophia Brown ve Scían rolünde Michelle Yeoh'un yanı sıra, prequel serisinde ayrıca Vahşi Avın kralı olarak da bilinen Eredin rolünde Jacob Collins Levy de yer alacak.


Hivemind'den Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films'den Tomek Baginski ve Jarek Sawko, The Witcher: Blood Origin'in baş yapımcısı Declan de Barra, Lauren Schmidt Hissrich ve Matt O'Toole ile birlikte yürütücü yapımcılar olarak görev yapacak . Yaklaşan sınırlı dizi, Sarah O'Gorman ve Vicky Jewishson tarafından yönetilen altı bölümden oluşacak.


The Witcher: Blood Origin , Kıtanın uzak geçmişini, The Witcher olaylarından yaklaşık 1.200 yıl önce , romanlarda Conjunction of the Spheres olarak bilinen, tüm dünyaların çarpıştığı boyutlar arası bir olayın ardından gelen bir felaket olayını araştırıyor. , Kıtayı canavarlar, insanlar ve sihirle dolduruyor. Şovun resmi açıklaması, Kıta'nın ilk cadısının gelişiyle de dalga geçiyor .


Önce Kan Kökeni , taraftarlar için işlem görecektir galası Witcher serisi RIVIA ait Geralt'ın, Vengerberg ait Yennefer olarak Anya Chalotra, Ciri ve Jaskier olarak Joey Batey olarak Freya Allan olarak Henry Cavill yıldız Aralık 17'de üzerinde. Sezon 1 şimdi Netflix'te mevcut.

4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page