top of page

Witcher 3 Modu Geralt Yerine Özel Bir Karakter Kullanmanıza İzin Veriyor

Yeni bir Witcher 3 modu, oyuncuların Geralt yerine kendi özel karakterlerini yaratmalarına ve oynamalarına olanak tanır. Mod, oyuncuların yeni bir Witcher, bir Witcheress veya hatta bir Sorceress yaratmalarına olanak tanır ve ikincisi, Witcher 3'ün çeşitli oyun öğelerini büyücülük güçlerine uyacak şekilde değiştirir.

Witcher 3 her zaman mod yapımcıları için bir oyun alanı olmuştur. Oyun özelliklerini değiştirenlerden Geralt ve müttefiklerinin görünümünü değiştirenlere ve hatta gizli bir sonu geri getiren bir moda kadar her türden mod yaratılmıştır. Mod yapımcıları topluluğunu desteklemek için bu yılın Mayıs ayında CD Projekt Red, kullanıcıların modları daha kolay yaratmalarına olanak tanıyan ücretsiz bir eklenti aracı olan REDkit'i yayınladı . O zamandan beri, bazıları diğerlerinden daha yaratıcı olan çok sayıda yeni mod ortaya çıktı.


nikich340 tarafından yaratılan yeni bir Witcher 3 modu, ilgi odağını Geralt'tan uzaklaştırıyor ve oyuncuların kendi özel karakterlerini yaratmalarına olanak tanıyor. Oyuncular sıfırdan yeni bir karakter yaratabilir veya Witcher 3'ün Kanlı Baronu Philip Strenger gibi başka birinin kostümünü kullanabilir . Custom Player Characters adlı mod ile Witcher, Witcheress veya Sorceress olarak oynamak mümkün. Oyuncu bir Witcheress yaratırsa, kadın model oyun boyunca hem ara sahnelerde hem de oynanışta Geralt'ın animasyonlarını kullanacak. Witcheress'a kadın sesleri eklemek için aynı yaratıcıdan ek bir mod yüklemek de mümkün.


Witcher 3 Modu Oyuncuların Kendi Karakterlerini Oluşturmalarına İzin Veriyor

Ayrıca, mod oyuncuların Witcher 3'te bir Büyücü olarak oynamasına da izin veriyor , bu sadece kahramanın görünümünü değil, aynı zamanda tüm oynanışı değiştiriyor. Kılıç ve işaretler kullanmak yerine, Büyücü yıldırım veya meteorlar atmak, bir kasırga çağırmak, bir kediye dönüşmek ve hatta portallar açmak gibi çeşitli büyüler kullanıyor. Mod, Büyücü için bir görev dizisi ekliyor, böylece oyuncular yeni büyüler öğrenebiliyor ve benzersiz oynanışlarına uyum sağlayabiliyor. Ayrıca, büyülerin renklerini değiştirerek görünümünü özelleştirmek de mümkün.


Witcher 3, 2015 yılında piyasaya sürüldü ve 50 milyondan fazla satılan üniteyle tüm zamanların en çok satan RPG'lerinden biri. Böyle bir başarıyla, oyunun hala birkaç oyun değiştiren mod alması şaşırtıcı değil. CD Projekt Red, Witcher evreninde geçen yeni oyunlar üzerinde çalıştığını duyurdu . Bunlardan biri , yeni bir üçlemenin başlangıcı olacak olan Project Polaris, yani Witcher 4. Diğeri ise Witcher 1'in tam teşekküllü bir yeniden yapımı olan Project Canis Majoris . Geliştiricilere göre, bu yeniden yapım ilk Witcher oyununun tüm güncel olmayan kısımlarını kaldıracak .

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page