top of page

Witcher 3 Hayranları 21 Mayıs'a Dikkat Etmeli

The Witcher 3: Wild Hunt oyuncuları geliştirici CD Projekt Red'in 21 Mayıs'a yönelik planlarını yakından takip etmek isteyecek.

The Witcher 3: Wild Hunt, resmi mod düzenleme kitinin 21 Mayıs 2024'te PC'de yayınlanmasının planlandığını duyurdu. Yaklaşık on yıl önceki lansmanından bu yana The Witcher 3: Wild Hunt, oyun sektörünün dönüm noktası niteliğindeki oyunlardan biri haline geldi. kısmen, indirilebilir hayran yapımı modlardan oluşan gelişen kütüphanesi sayesinde. Şimdi CD Projekt Red, yaratıcı hayranlara oyunun içeriğini genişletme konusunda benzersiz seçenekler sunmayı vaat eden mod geliştiriciler için güçlü yeni bir araç ortaya çıkardı.

The Witcher 3'ün başarısı CD Projekt Red'in belki de en büyük başarısı; üçlünün hem yeni hayranlardan hem de serinin emektarlarından büyük övgüler almasıyla birlikte. Oyun o kadar sevildi ki, 2015'teki lansmanından bu yana neredeyse 10 yıl geçmesine rağmen hala oldukça büyük bir hayran kitlesini koruyor. Oyunun fanatik hayranları, oyunun grafiklerini, kullanıcı arayüzünü ve oynanış unsurlarını geliştiren modlarla The Witcher 3'ü canlı tuttu.

Manor Lords Rehber

Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.


Şimdi oyun stüdyosunun yeni bir aracı, CD Projekt tarafından geliştirilen ve 21 Mayıs'ta piyasaya sürülmesi planlanan resmi bir modlama kiti olan REDkit ile bu mod geliştiricilere The Witcher 3'ü istedikleri gibi özelleştirmenin bir yolunu sunuyor. Yazılımın Steam sayfasına göre, Witcher 3'ün REDkit'i, hayranlara oyunun hemen hemen her öğesini düzenleme özgürlüğü sunuyor; bu, oyuncuların benzersiz donanımlardan başkalarının keşfetmesi için tamamen yeni bölgelere kadar her şeyi oluşturabilecekleri anlamına geliyor. Bununla birlikte REDkit herkesin kullanımına açık olmayacak. REDkit ve muhtemelen bu araç kullanılarak geliştirilen tüm modlar yalnızca Steam, GOG veya Epic Store'da The Witcher 3: Wild Hunt kopyasına sahip olan PC kullanıcıları için mevcut olacak ve konsol oyuncuları ne yazık ki bununla yetinmek zorunda kalacak. Vanilya deneyimi.The Witcher Serisinin Geleceği

The Witcher 3 için resmi mod desteği, CD Projekt Red'in üretim hattında tuttuğu birçok görevden yalnızca bir tanesidir. Stüdyo daha önce The Witcher serisi için çeşitli projelerin geliştirilmekte olduğunu duyurmuştu; bunlar arasında Project Sirius kod adlı çok oyunculu odaklı bir Witcher oyunu ve orijinal The Witcher video oyununun yeniden yapımı yer alıyordu.

The Witcher video oyunlarının, özellikle de The Witcher 3: Wild Hunt'ın ezici başarısı , TV şovlarından animasyon filmlere ve tüm çizgi roman serilerine kadar çeşitli uyarlamalarla serinin günümüzün en popüler fikri mülkiyetlerinden biri haline gelmesine muhtemelen yardımcı oldu. Tüm bu projelerin, yazar Andrzej Sapkowski'nin sevilen romanlarında kavramsallaştırılan fantastik dünyaya ulaşıp ulaşamayacağını zaman gösterecek olsa da, serinin, yalnızca en iyisini umut edebilen birçok hayranı üzerinde şimdiden iz bıraktığı yadsınamaz. The Witcher 4'te masalın devamına geliyoruz .

16 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page