top of page

WEBTOON'un En Popüler Dizilerinden Birinin İlk Anime Fragmanı Yayınlandı

WEBTOON'un Omniscient Reader's Viewpoint veya kısaca Omniscient Reader , Crunchyroll'un Anime Expo 2024'te açıkladığı üzere ilk bakış anime fragman duyurusunu aldı. 300 milyondan fazla izlenme ile ORV , WEBTOON platformundaki en popüler hikayelerden biri.

Anime Expo 2024'te (3. Gün) ve bir basın bülteniyle yayınlanan popüler Kore WEBTOON dizisi Omniscient Reader , resmi bir yapım aşamasında duyuru fragmanıyla çıkış yaparak bir anime dizisine kavuşuyor. Aniplex yapımcılığını üstlenecek ve Crunchyroll diziyi yayınlayacak. Okuyucular, yeni önemli görselle birlikte aşağıdan Omniscient Reader animesinin ilk fragmanını izleyebilirler .


Omniscient Reader'ın Anime Uyarlaması Solo Leveling'in Büyük Başarısını Takip Ediyor

Henüz bir yayın tarihi duyurulmadı; ancak Omniscient Reader anime serisi Kuzey Amerika, Orta Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Okyanusya, Orta Doğu, BDT ve Hint alt kıtasında yayınlanacak. Aniplex'in yabancı yapımlardaki katılımı büyümeye devam ediyor; şirket, yan kuruluşu A-1 Pictures'ın seriyi animasyonlaştırmasıyla Solo Leveling'in küresel anime uyarlamasını üretti. Ayrıca , yan kuruluşu Rialto Entertainment ve Çin donghua dizisi Dragon Raja -The Blazing Dawn aracılığıyla diğer web çizgi romanı Tower of God Sezon 1'in Japonya yapım taraflarını da üstlendi. Aniplex ve Sony Pictures Entertainment'ın ortak girişimi olan Crunchyroll, Kore IP'lerinin birkaç anime uyarlamasında etkili oldu. Yakın zamanda yapılan bir röportajda Crunchyroll, Solo Leveling'i Aniplex'e öneren şirketin kendileri olduğunu açıkladı .


Omniscient Reader, BLACKPINK'ten Jisoo'nun Başrolde Olduğu Canlı Aksiyon Filmini de Yayınlayacak

Omniscient Reader, WEBTOON'un en büyük serilerinden biri olup 9,91/10 puanla 3,3 milyon abone ve tek başına platformda 359,6 milyon izlenme aldı. Serinin hayranı olmak için çok heyecan verici bir zaman ve 2025'te canlı aksiyon filmi de yayınlanacak. Güney Kore'nin en çok satan sanatçılarından biri ve BLACKPINK üyesi Jisoo'nun Lee Ji-hye karakterini oynayacağı doğrulandı. Seri, CBR'nin Okumanız Gereken En İyi 30 Manhwa listesinde yer aldı .

Omniscient Reader, yazar Sing Shong tarafından 2018'den 2020'ye kadar bir web romanı olarak başladı. UMI, hikayeyi Sleepy-C'nin çizimleriyle bir webtoon'a uyarladı. Ize Press, hem çizgi romanı hem de romanı Kuzey Amerika'da lisanslıyor. Seri resmi olarak şöyle tanımlanıyor: "O ANDA, HAYATIM FARKLI BİR TÜR ALDI. Zorlu bir ofis çalışanı olan Dokja Kim'in hayattaki tek sevinci, o kadar belirsiz bir çevrimiçi roman ki, tek okuyucusu o. Sonra bir gün hikaye sona eriyor... ve dünya da sona eriyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar aniden kendilerini korkunç canavarlar tarafından katledilirken veya doğrudan romandan alınmış sadist senaryolarda birbirlerine karşı mücadele ederken buluyorlar. Ancak, yalnızca Dokja bunun gelecek olanın yalnızca ilk bölümü olduğunun farkında. Yıkıcı olay örgüsünün ufukta olduğunu bilerek, artık bir okuyucu olarak arkanıza yaslanıp oturamaz - Dokja'nın öne çıkıp kendi kaderini yazma zamanı geldi!"

11 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page