top of page

"Vay canına!" Norman Reedus'un Death Stranding 2 Fragmanına Tepkisini İzleyin

En yeni Death Stranding 2, oyuna heyecan verici bir bakış sunuyor ve görünüşe göre yıldız Norman Reedus'un da bazı soruları var.  • Norman Reedus, Death Stranding 2 fragmanından hem şaşırdı hem de etkilendi ve bazı satırlarda yeni anlamlar buldu.

  • Dünyanın karmaşıklığını ve ölçeğini anlatan Reedus, bazı unsurların kendisi için hâlâ gizemini koruduğunu ifade etti.

  • Elle Fanning ve George Miller gibi oyunda yer alan diğer oyuncular da fragmana olumlu tepkiler verdi.


Death Stranding 2: On the Beach'in en yeni fragmanı oyuna büyüleyici bir pencere açıyor ve görünen o ki yıldız Norman Reedus da bu duyguyu paylaşıyor. Sam Porter Bridges rolüne yüz, ses ve hareket yakalama özelliği kazandıran aktör Norman Reedus, Death Stranding dünyasına yönetmen Hideo Kojima dışında herkesin övünebileceği en doğrudan pencerelerden birine sahip. Oyunun PlayStation State of Play fragmanına gelince , Reedus'un da kendi sürprizleri var gibi görünüyor.


Reedus'un Death Stranding 2 fragmanına tepkisi, resmi Kojima Productions YouTube kanalındaki yeni bir videoda ortaya çıktı ; burada Kojima ve şirket, birkaç önemli Death Stranding 2 aktörünün bir dizi tepkisini sunuyor . Reedus ilk sırada yer alıyor ve fragmanı basit bir " Vay be " diyerek açıyor ve ardından fragmanla ilgili bazı düşüncelerini özetlemeye başlıyor.


İlginç bir şekilde, fragmandaki birkaç önemli satırın sonunda kendisi için bir anlam taşıdığını belirtiyor, çünkü görünüşe göre hem " Seni oyalamak istemedik " hem de " Seni karanlıkta tuttuk " daha önce bağlamdan yoksundu. Tepkisi videoda 26:14'te başlıyor.


Death Stranding 2 Fragmanına Oyuncu TepkileriReedus , dünyanın karmaşıklığını ve ölçeğini tanımlayarak bu tepkiyi detaylandırıyor ; bu da oyundan kaydettiği satırların sonuçta büyük resimde nasıl birbirine uyacağını bilmesini zorlaştırabilir. Ayrıca, Fragile'a itici bir koku gibi görünen vantuzların doğası gibi kendisi için hala belirsiz olan bazı şeyleri de tartışıyor. Reedus'un tepkisinin bir diğer öne çıkan özelliği de, görünüşe göre fragmanda gösterilen robot köpeğin hayranı olması , bu yüzden Sam'in bu yaratımlardan bazılarıyla olumlu bir şekilde dostluk kurma fırsatına sahip olacağını umuyoruz.


Norman Reedus'un klibini, kendilerine özgü tepkileri olan Elle Fanning, George Miller ve Fatih Akın'ın klipleri takip ediyor. Elle, dövüş sahnelerinin ne kadar heyecan verici olduğunun yanı sıra fragmanda ortaya çıkan duyguyu da vurguluyor. George Miller'ın Mad Max filmlerinin ardındaki yönetmen olarak zihniyeti, filmin doğasında var olan " büyük bir şölen " vaadi sayesinde bir fragman olarak ne kadar etkili olduğu konusunda heyecanlanırken açıkça ortaya çıkıyor . Aynı zamanda beğenilen bir yönetmen olan Fatih Akın, bu potansiyel adımı şu şekilde karşılaştırıyor : The Godfather Bölüm 2'nin devamı niteliğinde .


Kojima fragmanları genellikle akılda kalıcı sorular bırakıyor ve hayranlar, oyun 2025'te çıkana kadar Death Stranding 2: On the Beach fragmanının belirli detayları ve sonuçları hakkında hiç şüphesiz spekülasyon yapacak. Doğrudan dahil olan aktörlerin düşüncelerine bir göz atmak güzel. projeyle ilgili ve profesyonel nezaketin ötesine geçen bir coşkunun olduğu açık. Death Stranding 2'nin vizyona girmesine biraz zaman kalmış olabilir ama şimdilik Norman Reedus ve yıldızlar diğer herkesle birlikte bazı yanıtlar bulmayı bekliyor.


Comments


bottom of page