top of page

V Rising: Kokuşmuş Fareyi Kemiren Nerede Bulunur?

V Rising'de faydalı vampir yetenekleri kazanmak için çeşitli patronlarla savaşmalısınız . Hemen hemen hepsi kolayca takip edilebilir veya en azından yaklaşık bir konuma sahip olabilir, ancak Nibbles söz konusu olduğunda işler biraz daha karmaşıktır. Bu nedenle, bu kılavuzda oyuncuların V Rising'de Nibbles the Putrid Rat'ı kolayca bulmak için ne yapmaları gerektiğini ana hatlarıyla anlatacağız .

Bu yakalanması zor patron oldukça tehlikeli olabilir, ancak onu yenmek, fareye dönüşme yeteneğini kazanmak isteyenler için gereklidir. V Rising oyuncularının Putrid Rat Nibbles ile karşılaşıp onları yenebilmesi için birkaç koşulun yerine getirilmesi gerekiyor , ancak bunu yapmak çabaya değer.


V Rising'de Kokuşmuş Fare Nibbles Nasıl Bulunur?

Bu boss diğerlerinden farklı olarak haritada mevcut değil. V Rising'de Nibbles the Putrid Rat'ı çağırmak için belirli bir yapıya güvenmeniz gerekir: Vermin Nest . Bu yapı , Fare Formu yeteneğinin kilidini açmanın anahtarıdır .

Ve gerçekten göründüğü kadar basit. Oyuncuların tek yapması gereken, inşa menüsünü açmak ve İyileştirme sekmesine gitmek. Orada inşa etmek için Taş ve Kemik gerektiren bir Haşere Yuvası bulacaksınız . Bundan sonra, V Rising'de Putrid Rat Nibbles'ı çağırmadan önce birkaç malzeme toplamanız gerekecek :

  • Lekesiz Kalp - Bu, insan düşmanlarından veya patronlardan kolayca elde edilebilir.

  • Mezar Tozu - Bu, gulyabanilerden, ölümsüz düşmanlardan veya kemik öğütme yoluyla elde edilebilir.

Oyuncuların V Rising'de oynadığı zorluk seviyesine bağlı olarak gerekli kaynak sayısı farklılık gösterecektir. Bu nedenle bunları toplamanız biraz zaman alabilir. Gerekli miktar elde edildikten sonra, tüm kaynakları Haşarat Yuvasına koyun ve "Kokuşmuş Fareyi Kemirir" seçeneğini seçin.

Gerekli olandan daha fazla eşya koymamanız gerektiğini unutmamak önemlidir. Bunu yaparsanız birkaç dev fareyle yüzleşmek zorunda kalacaksınız.


V Rising'de Fare Formunun Kilidini Açma


Dişli seviyenizin 30'un üzerinde olması koşuluyla, Kokuşmuş Fare Nibbles ile savaşmak çok zor değil . Patron size saldırmak için daha küçük fareler üretecek ve ayrıca biraz daha fazla meydan okuma sağlamak için zehirli AoE saldırıları kullanacak, ancak oyuncular hücumda kalırsa yaratık oldukça hızlı bir şekilde indirilebilir.

Nihayet Nibbles'ı yendiğinizde Fare Formu yeteneğini kazanacaksınız . Onun yardımıyla normal büyüklükte bir sıçan olabilirsiniz. Bu size savaş sırasında bir avantaj sağlamasa da, fark edilmeden düşmanların yanından gizlice geçmenizi sağlayacaktır.
12 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page