top of page

V Rising: Kalenizin Yerini Nasıl Değiştirirsiniz?

Yaklaşık 2 yıldır erken erişimde olan V Rising v1.0, birçok değişiklikle nihayet yayınlandı . Bunlardan bazıları oyuna çeşitlilik katarken, Kale Yer Değiştirme Kalbi yeteneği gibi diğerleri oyunculara çok zaman kazandırabilir.


Kaleniz, V Rising'deki ilerlemenizde önemli bir rol oynar ve bu, kaynak toplamaktan yeni öğeler oluşturmaya kadar birçok etkinlik için geçerlidir. Bu nedenle Vampir Kalenizin yerini akıllıca seçmelisiniz. Bu kılavuz, Kalenizi V Rising'de nasıl yeniden konumlandıracağınızı ayrıntılı olarak anlatacaktır .

i ve bu Külçelerin Demir ekipmanına nasıl dönüştürüleceğini ayrıntılarıyla anlatıyor.V Rising'de Kalenizin Yerini Nasıl Değiştirirsiniz?

V Rising'in tam çıkışından önce , Kale'nin yerini değiştirmek gerçek bir baş ağrısıydı, çünkü oyuncuların onu malzeme için tamamen sökmesi ve ardından yeni bir konumda yeniden inşa etmesi gerekiyordu. Sonuç olarak, bu çok zaman aldı; özellikle de Kale'de çok sayıda bina varsa. Neyse ki Vampirler artık Castle Relocation Heart'ın yardımıyla V Rising'deki Kalelerinin yerini zahmetsizce değiştirebiliyorlar .

Bu Kalp, Kalenizin tamamını veya bir kısmını yeni bir konuma taşıyabilmesi dışında normal Kale Kalbine benzer . Bunun en iyi yanı, oyuncuların yeterli Kan Özüne sahip oldukları sürece bunu istedikleri kadar tekrarlayabilmeleridir .

Kalenizi V Rising'de sorunsuz bir şekilde yeniden konumlandırmak için şu adımları izleyin:

  1. Öncelikle üssünüz için uygun bir yer bulun . Yakınlarda bol miktarda kaynak bulunmalıdır.

  2. Daha sonra alanı ağaçlardan ve diğer engelleyici nesnelerden temizlemeniz gerekir.

  3. Daha sonra temel kısmındaki inşaat menüsüne gidin ve Castle Relocation Heart'ı seçin. Bu sana 100 Kan Özüne mal olacak . Neyse ki bu fiyat, bu Kalpleri birkaç kez inşa ettikten sonra bile aynı kalıyor.

  4. Bir sonraki adımınız Kale Yer Değiştirme Kalbi ile etkileşime geçmek. Bu şekilde onu eski Kalenize bağlayabilirsiniz. Birden fazla Kilidiniz varsa yanlış olanı seçmemeye dikkat edin.

  5. Son olarak, V Rising'deki eski Kale'nin tüm binalarını veya yalnızca gerekli olanları yeni bir konuma taşıyabileceksiniz .

Her iki seçeneğin de Kalenizi başarılı bir şekilde taşıyacağını unutmamak önemlidir. Ancak ikinci durumda tüm isteğe bağlı binalar kaynaklar için sökülecek. Yine de bu kaynaklar yok olmayacak ve bunları tüm yapıları yeniden inşa etmek için Seyahat Çantası'nda bulabilirsiniz.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page