top of page

V Rising: Görünüm Nasıl Değiştirilir

V Rising, herkesin hayallerindeki vampiri yaratmasına olanak tanıyan temel bir karakter yaratıcısıyla birlikte gelir. Diğer bazı RPG'ler kadar kapsamlı değil, ancak yine de karakterlerinin görünüşünü mükemmelliğe dönüştürmek isteyen oyuncular için var.V Rising dünyasında uyandıktan sonra , vampirinizin görünümü, siz oyunun eğitiminde (ana görev dizisi olarak da işlev gören) yeterli ilerleme kaydedene kadar kilitlenecektir. Oyun içi görünüşünüzü değiştirmek için can atıyorsanız yapmanız gerekenleri burada bulabilirsiniz.


V Rising'de Görünüm Nasıl Değiştirilir?Karakterinizin vücudunu yeniden özelleştirmek için bir Ayna oluşturmanız gerekir . Bunun için üretim tarifinin kilidini, yalnızca "Kütüphanedeki İlk Kitap" görev adımını erkenden tamamlayarak açabilirsiniz; bu, tüm yeni başlayan V Rising oyuncularının yapması gereken bir şeydir. Aynalar varsayılan olarak 8 Kalas kullanılarak yapılır ve bunları Yapı menüsünün Üretim sekmesindeki Hakimiyet altında bulabilirsiniz.


Görünümünüzü değiştirmek için aynayla etkileşime girmeniz yeterlidir. Bu, bir dünyaya girmeden hemen önce gördüğünüz karakter oluşturma ekranının aynısını açar. Burada vampirinizin vücudunu, yüzünü, saç stilini, aksesuarlarını ve hepsinin rengini (varsa) değiştirebilirsiniz. Burada değiştiremeyeceğiniz tek şey karakterinizin adıdır; adınızı değiştirmek için yeni bir karakter oluşturmanız gerekir.Kıyafetinizin rengini değiştirmek istiyorsanız Ekipman menüsünü açın ve ardından kıyafet yuvalarınızdan herhangi birine tıklayın. Bu, kıyafetlerinize takabileceğiniz tüm renkleri gösteren yeni bir alt pencere açacaktır. Bunu yapmak için aynaya ihtiyacınız yok ve kıyafetlerinizi istediğiniz zaman ücretsiz olarak boyayabilirsiniz.


Oyunda şapkalardan tam teşekküllü kıyafetlere kadar çok sayıda kozmetik ürün var. Buna , oyuncuların giyebileceği yeni bir kostüm ekleyen V Rising ve Castlevania işbirliği gibi premium içerikler de dahildir . Bu tür kozmetikleri kullanmak, onları önce sizin üretmeniz koşuluyla envanterinizden donatmak kadar kolaydır. Bunları, kıyafet yuvalarına tıklayarak da bulabileceğiniz Kozmetik yuvasına taktığınızdan emin olun .


Bazı kozmetikler V Blood patronlarından ödül olarak elde edilebilir. Şapka gibi diğerleri ise haritanın her yerindeki satıcılardan satın alınabilir.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page