top of page

Until Dawn'ın Yeniden Yapım Sızıntısı Yeni Karakter Ölümünü Ortaya Çıkarabilir

Until Dawn için yakın zamanda PS5'in yeniden yapımının duyurulmasının ardından, yeni sızıntılar bir karakterin daha fazla ölümle sonuçlanacağını öne sürüyor.

Bir film uyarlamasının ve PS5'in yeniden yapımının yakın zamanda duyurulması birçok hayranda korku oyununa olan sevgiyi yeniden uyandırırken, Until Dawn yeniden ilgi odağı haline geldi. Until Dawn heyecanıyeniden alevlenirken yeni bir sızıntı, yeniden yapımda en az bir karakter için ek içerik ekleneceğini öne sürüyor.

2015 yılında vizyona giren Until Dawn'ın korkuya benzersiz yaklaşımı, türün pek çok hayranını cezbetti. Uzak bir kayak kabininde bir grup arkadaşını hayatta tutmakla görevlendirilen oyuncunun seçimleri gerçekten önemlidir çünkü yanlış karar, bir karakteri korkunç ve şok edici bir ölüme gönderebilir. O günden bu yana oyun birçok korku hayranının favorisi olmayı sürdürüyor ve geçen ay Until Dawn'ın film uyarlamasının duyurulması birçok oyuncu için şaşırtıcıydı çünkü oyun zaten temelde etkileşimli bir film. Her ne kadar bir film uyarlaması haberi bölücü olsa da, yakın zamanda PS5'in yeniden yapımının ortaya çıkışı, oyunu mevcut bir konsolda yeniden ziyaret etme konusunda birçok kişiyi heyecanlandırdı.

Bir Reddit kullanıcısı, Until Dawn'ın yeniden yapımına ilişkin sızıntılar aldı ve bu, Jess karakterine yeni içeriklerin ekleneceğini öne sürdü. Sızıntıyı yapan kişiye gönderilen resimler, Jess için yeni bir ölümün olabileceğini gösteriyor. Ta ki Şafak acımasız ölümlerle doluncaya ve Jess hayatta tutulması en zor karakterlerden biri olarak nam salıncaya kadar.


Until Dawn PC ve PS5'e Geliyor


Jess'i canlandıran oyuncu Meaghan Martin'in son dönemdeki açıklamalarıyla bu sızıntılara ağırlık verilmesi, Until Dawn yeniden yapımında daha ne kadar yeni içerik olacağı sorularını da gündeme getiriyor . Eğer oyuna belirli bir karakterin fazladan ölümleri eklendiyse, o zaman oyunun tüm karakterlerine yeni ölümlerin eklenmesi de olası olabilir. Geliştirilmiş grafikler gibi özellikler beklense de, her karakter için ek ölümler büyük bir sürpriz olacaktır.

Until Dawn filminin bazı artıları ve eksileri var , ancak PS5'in yeniden yapımı birçok hayranın duymaktan heyecan duyduğu bir şey. Until Dawn , PS4 döneminde harika bir korku oyunuydu ve oyunun güncel bir konsolda nasıl oynandığını görmek heyecan verici olacak. Sızıntılar tam olarak doğrulanmasa da, Meaghan Martin'in son yorumları bu sızıntıların çok daha inandırıcı görünmesini sağlıyor ve eğer bu, Until Dawn'a yeni içerik ekleneceği anlamına geliyorsa , oyunu yeniden ziyaret etmeyi hayranlar için daha da heyecanlı hale getirecek. yeniden yapımını sabırsızlıkla bekliyorum.

Comments