top of page

Unicorn Overlord'un Ülkeleri ve Irkları Açıklandı

Yaklaşan taktiksel RPG Unicorn Overlord, oyunculara benzersiz bir deneyim sunacak geniş bir dünyaya ve çeşitli karakter yarışlarına sahip.  • Unicorn Overlord, sürükleyici bir fantezi deneyimi için klasik taktiksel RPG'yi dünya üstü keşifle birleştiriyor.

  • Oyuncular 60'tan fazla karakteri işe alabilir ve Fevrith'in beş farklı ülkesini keşfedebilir.

  • Unicorn Overlord'un ortamı aynı zamanda belirli özel sınıflara erişimi olan dört ırkı da içeriyor.


Taktik RPG'ler oyun alanında gelişmeye devam ediyor ve yakında çıkacak olan Unicorn Overlord, yenilikçi bir savaş sistemi getirecek. Vanillaware tarafından geliştirilen ve Atlus tarafından yayınlanan Unicorn Overlord , klasik taktiksel RPG mekaniğini oyunculara sürükleyici bir fantezi deneyimi sunacak dünya üstü keşiflerle birleştiriyor. Ayrıca hayranların popüler yan kaydırma oyunu 13 Sentinels: Aegis Rim ve daha fazlasından tanıyacağı Vanillaware'in imza stilinde de yapıldı .


Unicorn Overlord'un geliştirilmesi 10 yıl sürdü çünkü Vanillaware bu tür içinde benzersiz bir şey yaratmak istiyordu. Oyunun nihayet Mart ayında çıkmasıyla birlikte oyuncular, Unicorn Overlord'un tuhaf dünyasını oluşturan farklı ülkeleri ve ırkları görebilecek.


Tekboynuz Overlord'un Savaşla Yıkılan Kıtasının Beş UlusuUnicorn Overlord, beş ülkeye bölünmüş kurgusal Fevrith kıtasında geçiyor: Cornia, Drakenhold, Elheim, Bastorias ve Albion. Hikaye, tahtını Zenoiran İmparatorluğu'nun General Valmore'undan geri almak için bir ordu kurmak üzere kıtayı dolaşan sürgündeki prens Alain'i konu alıyor. Her ulusun Fevrith'te çeşitli savaşlarda savaşan farklı manzaraları ve askeri güçleri vardır. Bu konumlar , görevler, zorluklar ve karakter etkileşimleri yoluyla Alain'in Unicorn Overlord'daki yolculuğunu tanımlayacak .


Cornia

Muazzam verimli toprakları ve güçlü ordusuyla bilinen Fevrith'in merkezinde yer alır.

Drakenhold

Zengin maden kaynaklarına ve ejderha şövalyeleri tarafından yönetilen bir orduya sahip dağlık bir bölge .

Elheim

Yemyeşil ormanlara sahip, aydınlık ve kara elflerin yaşadığı ve ilahi bir kahin tarafından yönetilen bir ulus.

Bastoria'lar

"Bestraller" olarak bilinen çeşitli hayvan halklarının yaşadığı geniş ve soğuk bir bölge.

Albion

İnanç temelli güçlü bir ulusal ve askeri güce sahip olan, kanatlı Meleklerin yaşadığı dini bir devlet.

Unicorn Overlord'un Çeşitli Oyuncu Kadrosu İlgi Çekici Adaylar SağlıyorOyuncular Fevrith'i keşfederken 60'tan fazla karakter ve sınıfla tanışıp Alain'in ordusuna katabilirler. Fire Amblem serisine benzer şekilde , her karakterin fiziksel saldırılardan büyü güçlerine kadar çeşitli savaş durumlarında faydalı olabilecek farklı becerileri vardır.


Potansiyel müttefikler Fevrith'in beş ülkesinde bulunabilir, bu onların da farklı ırklardan oldukları anlamına gelir. Unicorn Overlord'un yarışları aynı zamanda Alain'in ekibine çok fazla çeşitlilik katabilecek benzersiz sınıf türlerine de sahiptir.

İnsanlar: Bu, Unicorn Overlord'daki baskın ırktır . Fevrith'in en büyük uluslarından biri olan Cornia'da birçok insan yaşıyor. Alain ve rahibe Scarlett ve kılıç ustası Lex gibi ana parti üyeleri bu kategoriye giriyor.


Elf: Hem aydınlık hem de karanlık elfler, Elheim'ın büyülü ormanlarında yaşar. Birçoğu büyü kullanıyor ancak Ithilion gibi fiziksel savaşta yetenekli elfler de var.

Bestral: Bastarios'un canavar halkı, hayvan benzeri özelliklere sahip insansı türlerdir. Rakiplerini alt edebilecek korkutucu dövüş becerilerine sahip oldukları biliniyor.

Melek: Albion'un göksel varlıkları, düşmanları savuşturmak için yay ve oklardan sopalara kadar çeşitli silahlar kullanır. Melekler ayrıca savaş alanında avantaj elde etmek için sihir ve uçma yeteneklerini kullanırlar.


Unicorn Overlord'un geniş dünyası, oyunculara takım kompozisyonları ve karakter yapılarını denemeleri için geniş bir alan sağlıyor. Bu harika bir işarettir çünkü zorluk ne olursa olsun oyunun tekrar oynanma değeri olduğu anlamına gelebilir. Ayrıca, Unicorn Overlord'un bir Vanillaware oyunu için alışılmadık bir durum olan çoklu platform sürümü, insanların buna erişmesini ve arkadaşlarıyla çevrimiçi oyunlara katılmasını kolaylaştırıyor.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments