top of page

Unicorn Overlord: Erken Oyun Takımı Kompozisyon Rehberi

Bu kılavuz, oyuncuların Unicorn Overlord'un erken safhalarında tamamen hakimiyet kurmak için kullanabileceği çok güçlü üç takım kompozisyonunun ayrıntılarını veriyor.Unicorn Overlord'da başarılı olmak isteyen oyuncuların güçlü birimler oluşturmak için biraz çaba harcaması gerekecek. Denenecek olağanüstü sayıda sınıf kombinasyonu olduğundan, bu çaba bazı hayranlara biraz bunaltıcı gelebilir. Birimlerini oluşturmaya çalışırken kendilerini biraz kaybolmuş hisseden oyuncular için bu kılavuz, Unicorn Overlord'un erken oyununun üstesinden gelmek için kullanılabilecek üç güçlü takım kompozisyonunu ayrıntılarıyla anlatıyor .


Unicorn Overlord: En İyi Erken Oyun Takım Kompozisyonu

Alain (Lord), Bernice (Paralı Kılıç), Mordon/Nina (Savaşçı)Bu ekip , Savaş sırasında Satlı Kılıç'ın Takip Eden Saldırı pasif becerisini tetiklemek için Tek Boynuzlu At Overlord'un Lord sınıfının güçlü tanklama yeteneklerini kullanmayı düşünüyor . Deneyimsiz olanlar için bu beceri, bir müttefik bir saldırıyla vurulduğunda etkinleşir ve birimin Savaşçısı, Sellsword'ün dağıtmaya çalıştığı zırhlı düşmanlara yardım edebilir. Magick saldırılarına odaklanan sınıflar aynı zamanda zırhlara karşı da faydalı olduğundan, oyuncular Savaşçıyı Cadı gibi bir şeyle değiştirmeyi düşünebilir.


Bruno (Gladyatör), Clive (Şövalye), Travis (Hırsız)Bu takım kompozisyonu, Clive'in , hedefini yenerse +1 AP sağlayan son derece güçlü Saldırı Mızrağı'ndan faydalanmayı amaçlıyor . Bu etkinin ortaya çıkma şansını artırmak için, Vanillaware hayranları Şövalyeyi Fiziksel Saldırıyı ve Kritik Oranı arttıran ekipmanlarla donatmaya odaklanmalı ve Saldırı Mızrağı için En Düşük HP koşulunu ayarladığınızdan emin olmalıdırlar .


Lex (Savaşçı), Rolf (Avcı), Aubin (Housecarl)Bunun, bu kılavuzda ayrıntıları verilen üç takım kompozisyonu arasında en az güçlü olanı olması muhtemel olsa da, kesinlikle mücadele etme kapasitesine sahiptir. Özellikle Housecarl, Unicorn Overlord'da oldukça güçlü bir sınıftır , çünkü Ayrılık Darbesi yetenekleri her savaşta iki saldırı gerçekleştirmelerine olanak tanır. Ancak bu birimi oluşturan oyuncuların Lex'e bazı sağlam savunma öğeleri verdiğinden emin olmaları gerekir çünkü Fighter kesinlikle oyundaki en iyi tank değildir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント