top of page

Ubisoft'un Assassin's Creed Codename Red'in Çıkış Penceresini Doğruladığı Bildirildi

Ubisoft'un Assassin's Creed Codename Red'e "resmi" bir çıkış penceresi verdiği bildiriliyor, ancak oyun şirketi bunu henüz onaylamadı.

İçeridekiler, Ubisoft'un yakında çıkacak oyunu Assassin's Creed Codename Red'in çıkışını "doğruladığını" iddia ediyor .

VGC'ye göre Ubisoft, 2024 mali yılının üçüncü çeyrek satışlarına ilişkin bir raporda, Codename Red'in Nisan 2024 ile Mart 2025 arasındaki 2025 mali yılı içinde piyasaya sürüleceğini açıklamış görünüyor. Şirket ayrıca Star Wars Outlaws hakkında da konuştu . Kurucu ortak ve CEO Yves Guillemot, "İleriye dönük olarak, 2025 mali yılı için çok umut verici bir kadroya hazırlanıyoruz" dedi ve şunları söyledi: " Star Wars Outlaws'ın 2024'te yakında çıkacak sürümü de dahil Özellikle Açık Dünya bölgesine ilk kez gelecek olan bu efsanevi serinin ve uzun süredir devam eden Assassin 's: Creed Codename Red'in yadsınamaz çekiciliği göz önüne alındığında, bu video oyunu endüstrisinde önemli bir dönüm noktası olması gereken. Feodal Japonya evrenini bekliyorduk," diye devam etti CEO.

Guillemot şunları ekledi: "Bu oyunları oyuncuların beklentilerini karşılayacak bir başarıya dönüştürmek için çok çalışan Ubisoft ekiplerinin yaratıcı yeteneklerinin tüm boyutlarını ortaya çıkarmayı sabırsızlıkla bekliyoruz." Ubisoft, Assassin's Creed: Codename Red'i 2022'de yakında çıkacak altı Assassin's Creed serisi girişinden biri olarak duyurdu . Assassin's Creed: Codename Red , feodal Japonya'da geçiyor ve serinin temalarına ve oynanışına ne kadar mükemmel uyum sağladığı göz önüne alındığında, Assassin's Creed serisi için en çok talep edilen tarihi ortamlardan birini kabul ediyor . Benzer oyunlar arasında Fromsoft'tan Sekiro: Shadows Die Twice ve Sucker Punch Production'dan Ghost of Tsushima yer alıyor . Oyun aynı zamanda serinin ilk ana solo kadın kahramanı da içerecek.


Assassin's Creed Mirage Ubisoft İçin Başarılı Oldu


Ubisoft , Assassin's Creed: Codename Red'in en son sürümleri olan Assassin's Creed Mirage'ın başarısını tekrarlayacağını umuyor . Yayıncı, Assassin's Creed Mirage'ın yeni nesil sistemlerdeki lansman satışlarından duyduğu memnuniyeti kamuoyuna açıkladı: "Oyuncu sayısının Assassin's Creed Origins ve Assassin's Creed Odyssey gibi geçmişteki başarılı lansmanlarla aynı doğrultuda olması bizi gururlandırıyor. Olumlu tepkiler aldık. Assassin's Creed Mirage'ın, Ubisoft'ta (PS5, Xbox Series XS) bugüne kadar birim satışları açısından en büyük Yeni Nesil lansmanı olduğunu da paylaşmaktan gurur duyuyoruz ."


Assassin's Creed Mirage'da, deneyimli suikastçı Rosham'ın gözetiminde olan, Gizli Olanlar'ın yeni üyesi Basim yer alıyor. Basim, Bağdat'ı geride tutan tiranlıktan kurtarmaya yardım eder. Bir suikastçının becerilerini öğrenir ve bunları, evlerini zehirleyen çürümeyi ortadan kaldırarak insanlarla ilgilenmek için kullanır.

Ubisoft , bu makalenin yazıldığı sırada Assassin's Creed Codename Red'in resmi çıkış tarihini doğrulamadı .

댓글


bottom of page