top of page

Ubisoft, Star Wars Outlaws'ın Jabba the Hutt Tartışmasını Ele Aldı

Ubisoft'un bir sözcüsü, Star Wars Outlaws'ın özel Jabba the Hutt DLC göreviyle ilgili son tartışmalara değiniyor.  • Star Wars Outlaws, Jabba the Hutt DLC görevinin ödeme duvarının arkasında olması nedeniyle tepkiyle karşı karşıya.

  • Ubisoft, Jabba ve örgütünün oyunun ana hikayesinde önemli gruplar olduğunu ve DLC görevinin birçok görevden biri olduğunu açıklıyor.

  • Oyunun özel sürüm fiyatlarının yüksek olması, Season Pass'in eklenmesi ve internet bağlantısı ihtiyacı konusunda da tartışmalar ortaya çıktı.


Ubisoft'un bir sözcüsü, Star Wars Outlaws'ın tartışmalı Jabba the Hutt DLC görevi hakkındaki endişelerini dile getirdi. Çok çok uzak bir galaksinin hayranları, 109,99 ile 129,99 dolar arasında değişen fiyat etiketleriyle gelen Star Wars Outlaws özel sürüm paketlerinin fiyat noktası için yayıncıya karşı yürüdü . Topluluk, Jabba the Hutt için yalnızca özel paketlerden birini veya sezon geçişini satın alan kullanıcılar tarafından oynanabilecek özel bir DLC görevinin ortaya çıkmasından özellikle hoşnutsuzdu.


Jabba the Hutt DLC görevi, oyuncuların Outer Rim'deki yolculuklarında üstlenebilecekleri birçok yan görevden biridir; tek istisna, görevin yayınlandığı ilk gün mevcut olması ancak bir ödeme duvarının arkasında kilitlenmesidir. "Jabba'nın Gambiti" olarak adlandırılan filmin konusu, adını taşıyan Hutt suç lorduna uzun süredir borcu olduğu ortaya çıkan ve çağrıldığında bu borcunu ödemenin bir yolunu bulması gereken droid komando ND-5'e odaklanacak.


IGN'e konuşan bir Ubisoft sözcüsü, oyuncuların birinci gün DLC göreviyle ilgili eleştirilerine yanıt verdi ve temsilci bunun Star Wars Outlaws'taki kötü şöhretli Jabba'nın yer aldığı birçok görevden yalnızca biri olduğunu açıkladı . Sözcü, Jabba ve örgütünün oyunun ana hikayesindeki en önemli gruplardan biri olduğunu ve herhangi bir ek DLC içeriği satın almamış olsalar bile oyun boyunca kullanıcılara açık olmaya devam edeceğini açıkladı.Pek çok oyuncu Jabba the Hutt için çalışma ve hatta ona ihanet etme fırsatı karşısında heyecan duyacak olsa da bu açıklama Star Wars Outlaws hakkındaki tüm tartışmaları gidermeyebilir . Görevin kendisi, Star Wars galaksisinin gizli işleyişini keşfetmek için umut verici bir ortam sağlayacak , ancak birkaç hayrandan fazlası, fiyatı zaten 70 dolar olarak belirlenmiş olan temel oyundan hariç tutulmasından hala memnun değil.


Star Wars Haydutları Tartışmalarla Karşı Karşıya


DLC görevi aynı zamanda Star Wars Outlaws için tartışmalı olan tek konu değil . Son zamanlarda oyuncular, özel sürümlerin abartılı fiyatları, tamamen tek oyunculu bir deneyim olarak reklamı yapılana Sezon Bileti'nin eklenmesi ve internet ihtiyacı gibi oyunun para kazandırması doğrultusunda diğer birçok seçeneği sesli olarak eleştirdiler. Star Wars Outlaws'ın fiziksel kopyalarını yüklemek için bağlantı .


Star Wars Outlaws'ın yayınlanmadan önce bile zorlu bir başlangıç ​​yaptığını söylemek yanlış olmaz . Yine de Massive Entertainment'ın açık dünya aksiyon-macera oyununun, topluluğun gözünde ünvanını geri kazanmaya yetecek kadar heyecan verici bir deneyim sunup sunmayacağı veya Star Wars Outlaws'ın kahramanı Kay Vess'in, üzerinde iz bırakacak kadar ses getirip getirmeyeceği henüz bilinmiyor. daha büyük Yıldız Savaşları kanonu.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page