top of page

Ubisoft, Rainbow Six Serisine Küçük Bir Değişiklik Getiren Yeni Oyunu Piyasaya Sürüyor

Ubisoft'un yeni sürümü, Rainbow Six evrenine yeni bir bakış açısı sunarak popüler serinin dünyasına küçük ve renkli bir dokunuş getiriyor.  • Rainbow Six SMOL, taktiksel nişancılık oyunlarının ciddi dünyasına renkli, ilginç bir bakış açısı sunuyor ve artık yalnızca Netflix'te mevcut.

  • Netflix'in oyun koleksiyonu, oyun endüstrisindeki erişimini genişleten Rainbow Six SMOL gibi benzersiz eklemeler içeriyor.

  • Ubisoft ve Netflix arasındaki iş birliği gelişmeye devam ediyor.


Ubisoft, popüler Rainbow Six serisinin evrenine yeni bir bakış sunan Rainbow Six SMOL adında yeni bir mobil oyun yayınladı . Rainbow Six SMOL, önceki taktiksel nişancı oyunlarının ciddi ve karanlık dünyasıyla tezat oluşturan yeni bir oyun tarzı ve renkli bir dokunuş getiriyor. Rainbow Six'teki beklenmedik dönüş, yayın hizmeti oyun dünyasına girerken Ubisoft ve Netflix arasındaki işbirliğini sürdürüyor.


Yeni mobil oyun yalnızca Netflix'te mevcut olup, yayın hizmetinin oyun tekliflerine heyecan verici bir ekleme daha yapıyor. Oyun dünyasına attığı adımlar henüz büyük bir başarıya ulaşamamış olsa da Netflix'te hâlâ birçok harika oyun mevcut . Yayın hizmetinin oyun eklemesi, belki de mobil ayrıcalıklı olması veya oyunlarının çoğunun diğer platformlarda mevcut olması nedeniyle henüz büyük bir ilgi görmedi. Bununla birlikte, Rainbow Six SMOL da dahil olmak üzere daha fazla Netflix'e özel oyunun piyasaya sürülmesiyle Netflix'in oyun koleksiyonu, oyunların hiçbir ekstra ücret ödemeden mevcut olması nedeniyle aboneler için incelemeye değer.


Rainbow Six SMOL artık hem iOS hem de Android için Netflix'te mevcut. Mobil oyun , şimdiye kadarki en iyi taktiksel nişancı oyunlarından biri olan Rainbow Six serisini aldı ve dünyayı canlı renklere ve tuhaf bir atmosfere sahip bir çizgi film macerasına dönüştürdü. Oyun, oyuncuların çevrelerini yok ederken ve düşmanlarla savaşırken çeşitli görevlerin ve konumların keyfini çıkarabilecekleri yukarıdan aşağıya bir rogue-lite oyunudur.
1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page