top of page

Troy Baker, GTA 6'nın Kahramanının Sesi Olmadığını Doğruladı

Efsanevi seslendirme sanatçısı Troy Baker, birçok spekülasyona rağmen Grand Theft Auto 6'nın erkek kahramanı Jason'ın sesi olmadığını doğruladı.

Seslendirme sanatçısı Troy Baker, Rockstar'ın yakında çıkacak oyunu Grand Theft Auto 6'da erkek kahraman Jason rolünü oynamayacağını doğruladı . Pek çok hayran, ilk fragmandan Baker'ın Grand Theft Auto 6'daki başrollerden birini oynayacağını tahmin etmişti , ancak kendisi bu söylentiyi ortadan kaldırmış gibi görünüyor. Grand Theft Auto 6'nın ilk fragmanı oyun camiasında şok dalgaları yarattı. On yılı aşkın bir süredir devam eden bir bekleyişin ardından Rockstar nihayet yeni nesil grafikleri, Vice City'ye dönüşü ve Bonnie ile Clyde'dan ilham alan bir hikayeyi sergileyen bir sonraki oyununu açıkladı. Sonuç olarak, Grand Theft Auto 6 fragmanı birçok rekor kırdı ve yol boyunca çok sayıda büyük dönüm noktasını geçerek neden tüm zamanların en heyecan verici oyunlarından biri olduğunu gösterdi. Fragman boyunca oyunculara bir ses dikkat çekti. Erkek kahraman Jason, fragmanda sadece bir satır söyledi ancak birçok oyuncu onun Troy Baker tarafından seslendirildiğine inanıyordu. The Movie Dweeb ile yaptığı röportajda Troy Baker, söylentilere rağmen Grand Theft Auto 6'daki Jason'ın sesi olmadığını doğruladı . Söylentiler hakkında Baker şunları söyledi: "O adamın, her kim olursa olsun, yaptığı iş için itibar kazanmasını istiyorum çünkü harika olacağından eminim... Bu adamlar kendilerini bu karakterlere kaptırıyorlar ve tüm övgüyü hak ediyorlar." onların çalışmaları için övgü - ben değil." Baker'ın oyuncu arkadaşlarına bu kadar saygı duyduğunu görmek harika. Geçmişte pek çok oyuncu bir Rockstar oyununda oynamanın ne kadar özveri gerektirdiğinden bahsetmişti ve öyle görünüyor ki Baker bunu yapanların desteği hak ettiğinin fazlasıyla farkında.


Troy Baker, GTA 6'da Jason'ı Seslendirmediğini Doğruladı

Şu an itibariyle ne Jason ne de Lucia'nın seslendirme sanatçısı resmi olarak açıklanmadı. Doğal olarak Grand Theft Auto 6 ölçeğinde bir oyunla her ikisi hakkında da pek çok söylenti var ancak ikilinin kimliklerini ne zaman açıklayabileceği Rockstar'a kalacak. Grand Theft Auto 6'da ikili kahraman dinamiği olasılığı son derece heyecan verici, seride daha önce hiç yapılmamıştı ve Rockstar'ın bu kez bunu nasıl ele aldığını görmek ilginç olacak.

O adamın, her kimse, yaptığı işin takdir edilmesini istiyorum çünkü harika olacağından eminim.

En son fragmana göre oyunun çıkış tarihi belirsiz bir 2025 olarak planlanıyor, ancak yılın başında mı yoksa sonra mı olacağı belli değil. Son söylentiler Grand Theft Auto 6'nın büyük bir gecikmeyle karşı karşıya olabileceğini öne sürdü , ancak Rockstar bunu henüz doğrulamadı. Umarım durum böyle değildir; devam filmi için bekleyiş on yılı aşıyor.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page