top of page

Tomb Raider Reloaded Yalnızca Oynaması Ücretsiz Oyunların Yağmacı Doğasını Öne Çıkarıyor

Tomb Raider Reloaded, reklamlar ve mikro dönüşümlerle mahvolmuş bir oyundur, ancak hayranlar Netflix aracılığıyla bu can sıkıcı özellikler olmadan oyunu oynayabilir.Tomb Raider Reloaded, eğlenceli olduğu kadar zorlayıcı hale gelen basit oyun mekaniği ile yaklaşması inanılmaz derecede kolay olan eğlenceli bir mobil oyundur. Bununla birlikte, Tomb Raider serisinin hayranlarının oyunu oynarken alabileceği zevk, oyunun reklamlar ve mikro dönüşümlerle dolu olması nedeniyle kesinlikle bozulacaktır. Sonuç olarak, oynaması ücretsiz mobil oyunların yağmacı para kazanma teknikleri tarafından tamamen mahvolmuş bir oyunun başka bir örneği haline geliyor

Tomb Raider Reloaded, uzun süredir devam eden serideki en yeni oyundur, ancak Crystal Dynamics tarafından başlatılan başarılı seriye standart bir ekleme olmak yerine , daha rahat bir dönüş alır. Oyun, bir dizi bulmaca, canavar ve tuzak içeren çeşitli aşamalara sahiptir. Oyuncular ayrıca, oyun oynarken gerçekten zorlayıcı birkaç mini patron ve patronun yanı sıra her şeyi taze tutmak için çeşitli yükseltmeler ve silahlarla karşılaşacaklar. Bununla birlikte, tüm bu eğlenceli unsurlar, oyunun açıkça yırtıcı doğası tarafından tıkanır. Yine de, Netflix gibi akış hizmetleri aracılığıyla bu tür başlıklarla ilgili olarak oyuncular için daha parlak bir gelecek olabilir.


Tomb Raider Reloaded, Mikro İşlemle Yüklendi


Tatsız mikro dönüşümler , günümüzün oyun dünyasında, özellikle de mobil oyunlarda oldukça tipiktir . Bu oyunlar neredeyse her zaman oynaması ücretsiz oyunlar olarak sunulur, ancak yükseltmeler, ek canlar ve oyun içi para birimi gibi şeyleri ödeme duvarlarının arkasına kilitler. Pek çok oyun, oyuncuları sadece oyunu oynamak için bile bir ödeme duvarının arkasına kilitler ve oyuncuların daha fazla oynamak için ödeme yapması gerekmeden bir gün önce sınırlı sayıda ücretsiz oyun sunar. Bu oyunlar, oyuncuların oyundan son derece memnun hissetmelerini ve daha fazla oynamak istemelerini sağlayacak şekilde tasarlanıp oynandığında test edildiğinden inanılmaz derecede yırtıcıdır. İşte bu noktada para kazanma devreye giriyor.

Tomb Raider Reloaded, para kazanma sistemini, oyuncuyu para harcamak için kaç farklı yol olduğunu fark etmekten alıkoymayı amaçlayan karmaşık bir yükseltme, seviye atlama ve ganimet ağına dönüştürüyor. Belirtildiği gibi, gülünç miktarda reklam ve mikro dönüşüm karşılığında oyunculara eğlenceli bir zaman sunan ilk mobil oyun değil ve kesinlikle son olmayacak. Ancak, aynı teknikleri kullanan çok sayıda başka mobil oyun olduğu için bu oyun mazur görülmemelidir. Hayranların zevkini yiyormuş gibi hissetmemeleri için bu oyunları oynarken bir denge duygusu olmalıdır.


Abonelik Hizmetleri Mobil Oyun Dünyasını DeğiştirebilirTomb Raider Reloaded'ı tamamen bir aldatmaca olarak görülmekten kurtarabilecek bir unsur, Netflix'in büyüyen oyun kataloğu aracılığıyla sunulan çeşitli oyunlardan biri olarak dahil edilmesidir . Yalnızca Netflix aboneliği olan ve bu nedenle zaten iyi para harcayan kişiler için mevcut olduğundan, oyuna Netflix aracılığıyla erişmek, yaygın reklamları ve mikro dönüşümleri ortadan kaldırır. Tüm bu yırtıcı özellikler olmadan, sağlıklı bir meydan okuma, keyifli bir oyun ve öğrenmesi kolay mekanik sunarak oyunu tekrar oynamak eğlenceli hale gelir. Bu şekilde abonelik hizmetleri, mobil oyunları yırtıcı unsurlarından kurtarmak için harika bir yol sunabilir.

Ancak, abonelik hizmetlerinin miktarının, oyuncuların çeşitli oyunlara erişmek için gülünç miktarda hizmete abone olmak zorunda kalacakları bir noktaya kadar büyüyebileceği gerçeği gibi, bu tür hizmetlerin kendi sorunları vardır. Sonra yine tam tersi olabilir - bu platformlar hızla geçersiz hale gelebilir ve oyuncuları oyun içi ilerlemeden mahrum bırakabilir. Bununla birlikte, Netflix ve diğer akış hizmetlerinin, onları mahvedecek reklamlar ve mikro dönüşümler olmadan oyunları deneyimlemek için harika bir yol sunabileceğine şüphe yok.

4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page