top of page

Tom Holland'ın Peter Parker'ının Spider-Man 4'le İlgilenmesi Gerekmiyor

Örümcek Adam'ın uzun bir romantik partner listesi olsa da, sonunda Örümcek Adam 4'e geri döndüğünde yolculuğuna devam etmek için birine ihtiyacı yok.

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok filminin sona ermesinin ardından dünya artık Peter Parker'ı hatırlamıyor. Sonuç olarak, genellikle yanında olan ailesinin veya arkadaşlarının yardımı olmadan hayatına yeniden başlamak zorunda kaldı. Hem Tom Holland hem de Zendaya'nın Spider-Man 4'te Peter Parker ve MJ rollerini yeniden canlandıracaklarına dair söylentiler var . Ancak MJ artık Peter'ı hatırlamadığı için Zendaya Spider-Man 4'te daha küçük bir rol üstlenebilir.


Eğer durum böyleyse Peter onun yerine başka bir sevgili bulabilir. Örümcek Adam'ın çizgi romanlarda pek çok romantik aşkı olmuştur . Gwen Stacy ve Felicia Hardy, diğer adıyla Kara Kedi'nin Peter'la ilişkileri var. Ancak MJ'in genellikle onun ana aşkı olduğu göz önüne alındığında, Peter'ın yerini alacak birini bulamaması gerekir. Elbette, Kara Kedi ya da Betty Brant'la biraz flört edebilirdi; Betty Brant, Mezuniyet Üçlemesi'nde yer almıştı. Ama kimseyle ciddi bir bağlantısı olmamalıdır. Onun asıl önceliği dünyadaki yerini bulmaya çalışmak olmalıdır.


Kara Kedi ve Betty Brant'ın Peter Parker'la Aşkları Sona ErecekPek çok hayran Kara Kedi'yi beyazperdede Örümcek Adam'la ve Örümcek Adam'a karşı savaşırken görmek istiyordu. Potansiyel bir aşk ilgisi olarak bunu görmek heyecan verici bir manzara olurdu, özellikle de Peter'ın saflığına fazlasıyla eğilen Hollanda'nın Örümcek Adamı'nı. Ancak çizgi romanlardaki ilişkileri en hafif tabirle sert. Çizgi romanlarda Örümcek Adam ve Kara Kedi'nin yarı ciddi bir ilişkisi vardı ve Peter sonunda gizli kimliğini ve geçmişini Kara Kedi'ye açıkladı. Ne yazık ki bunu kabul edemiyor. Kara Kedi onu yalnızca Örümcek Adam olarak seviyordu ve maskenin ardındaki yüzüne uzun süre bakma zahmetine bile giremiyordu.


Bu arada Betty Brant (Angourie Rice) zaten Marvel Sinematik Evreni'nde tanıtıldı. Ve çizgi romanlara benzer şekilde J. Jonah Jameson (JK Simmons) için çalışıyor. Peter ve Peter , Örümcek Adam: Evden Uzakta filminde Peter'ın en yakın arkadaşı Ned Leeds (Jacob Batalon) ile çıktığı için birlikte ekran başında kalma süreleri kısıtlı . Ancak karakterin geri döndüğünü görmek ve Peter'ın çapkın tarafını canlandırmak ilginç olurdu. Sam Raimi üçlemesinde Tobey Maguire ve Elizabeth Banks, hiçbir zaman fazla ciddileşmeyen, tatlı bir tavırla sürekli flört ediyorlardı ama romantik bir gerilim olduğu aşikardı. Bu Spider-Man 4'e yansıtılabilir, sadece bir bükülme ile. MCU'dan Peter, Betty bariz sebeplerden dolayı onunla flört ettiğinde muhtemelen kendini suçlu hissedecektir. Ancak Betty ve Ned, Peter'ı hatırlamadıkları için bir sorun olduğunun farkına varmazlar. Ama iyi bir adam olduğu için Peter'ın ciddi bir şeyin peşine düşmesine imkan yok.


Gwen Stacy'yi Tanıtmak İçin Artık Çok GeçGwen Stacy'ye gelince onun karakteri bu evrene bile dahil edilmemeli. Raimi, Spider-Man 3'e kadar karakterini tanıtmamıştı ve Peter ile Mary-Jane (Kirsten Dunst) arasında bir engel olarak görülüyordu. Elbette hiçbir çizgi roman filmi doğru değildir, dolayısıyla Gwen'in neden gerçek bir aşk ilgisi olarak görülmediği mantıklıdır ki bu talihsiz bir durumdur çünkü çizgi romanlarda Gwen Peter'ın ilk gerçek aşkı olarak kabul edilir. Aslında onun ölümü, Ben Amca ve Yüzbaşı Stacy'den sonra Peter'ın hayatındaki üçüncü büyük ölümdü. Ancak Gwen'in Örümcek Adam 4'e dahil edilmesi , onun Hollandalı Peter için oyunun sonunu garantileyeceğini garanti eder ki bu böyle olmamalı çünkü MJ her zaman Örümcek Adam'ın gerçek ortağı olmalıdır.

Bu, The Amazing Spider-Man filmlerinin başını belaya soktu çünkü Gwen Stacy'nin önemli bir rol oynamasına karar verdiler. Aslında o o kadar önemliydi ki, Mary-Jane'in (Shailene Woodley) devam filmindeki tanıtımı zaman nedeniyle kesildi ve yapım, Peter ve Gwen'in ilişkisine odaklanmak istiyordu. Ancak yazarların Mary-Jane rolünü vermelerinin bir nedeni var. Evren ne olursa olsun Peter için bir Mary-Jane vardır. Ve eğer Amazing Spider-Man 3 meyvelerini verirse, Woodley'in MJ'si kesinlikle ortaya çıkacaktı.


Tom Holland ve Zendaya'nın İlişkisi Gelecekteki Ekran Eşleşmelerini EtkileyebilirÖrümcek Adam'a başka bir romantik partner getirmenin bir diğer konusu da Hollanda ile Zendaya arasındaki ilişkidir. Holland ve Zendaya'nın çift olarak fotoğrafları magazin gazetelerinde yer aldığından beri, hayranlarının çoğu onları aşırı uçlara sevk etti. Bu öyle bir noktaya geldi ki, Zendaya ya da Holland farklı bir film ya da dizide başka biriyle öpüşürken görüldüklerinde hayranlar internette hızla nefret yaymaya başlıyor. Bu, Marvel Studios'taki güçlerin yaptığı seçimleri etkilememeli ancak dikkate alınması gereken bir faktör.

Ve ne yazık ki seçilmiş birkaç Marvel hayranı , onun "gerçek" MJ olduğuna inanmadıkları için Zendaya'yı Örümcek Adam filmlerinde tekrar görmek istemiyor . Tüm işaretler onun Örümcek Adam 4'te olduğuna işaret ettiğinden dileklerini gerçekleştirmeleri pek mümkün değil , ancak onu arka plana itmek onların nefret dolu fikirlerini besleyebilir. Zendaya'nın filmde bir rolü olması önemli çünkü o MCU'nun vazgeçilmezi haline geldi ve bu pozisyonu hak etti.


Spider-Man 4, Spider-Man'i Temellendirmeye OdaklanmalıGöndericilerin getireceği tüm gürültüye rağmen Spider-Man 4 , Peter'ın dünyadaki yerini bulmaya çalıştığı dönem olmalı. İlk üçlemede geniş bir evrende büyük kötü adamlar vardı; Iron Man ve Doctor Strange gibi diğer süper kahramanlar da yolculuğunda ona yardımcı oluyordu. Ve Happy Hogan ( Jon Favreau ) ve May Teyze (Marisa Tomei) dahil olmak üzere kahraman olmayanlar bile arkasını kolladığı için her zaman yardıma ihtiyacı vardı .

Çoğunlukla yalnız çalıştığı bilinen bir kahraman olarak Spider-Man, MCU'da kendini kanıtlamak için gerçek bir fırsat bulamadı. Yani bu, odağı kişisel hayatından uzaklaştırmak için mükemmel bir zaman olurdu. Her zaman güvenebileceği biri vardı ama bu sefer olmayacak. Ve yeni bir aşk ilgisinin ortaya çıkması yalnızca bunun önemini ortadan kaldırır.33 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page