top of page

The Witcher 3: Zehirli Gazdan Nasıl Kurtuluruz

The Witcher 3'te Geralt zehirli gaza temas ederse ciddi hasar alabiliyor. Neyse ki bundan kurtulmanın yolları var.The Witcher 3: Wild Hunt, mevcut en iyi RPG'lerden biri olarak kabul ediliyor ve çok az oyun, CD Projekt Red'in başyapıtını tahtından indirmeyi başardı. The Witcher 3 boyunca oyuncular zehirli gazla dolu bataklıkları ve mağaraları keşfedecekler. Geralt bir mutant olmasına rağmen zehirli gaza maruz kaldığında ciddi hasar alır.


Neyse ki oyuncular zehirli gazdan çeşitli şekillerde kurtulabilirler. Bu sorunla başa çıkmak isteyenler için bu kılavuz, oyuncuların Witcher 3'ü oynarken zehirli gazla nasıl kolayca başa çıkabileceğini gösterecek.


The Witcher 3'te Zehirli Gaz Nasıl TemizlenirOyuncular aşağıdaki yöntemleri kullanarak zehirli gazla etkili bir şekilde başa çıkabilirler:


Igni'yi kullan


Zehirli gaz yeşil renktedir ve oyuncuların yer altı harabelerini veya mağaraları keşfederken dikkatli olmaları için onu tespit etmelerine olanak tanır. Zehirli gaz alanlarından kaçınmak mümkün olsa da, oyuncuların bunu yapma seçeneği her zaman olmayabilir. Bu problemin en iyi çözümü Igni işaretini kullanarak gazı yakıp yok etmektir ancak gaz kısa bir süre sonra geri gelecektir.


Aard'ı kullan


Zehirli gazdan kurtulmak için Igni gibi Aard işaretini kullanma seçeneği de mevcut . Aard işareti genellikle düşmanları geri itmek ve onları sersemletmek için kullanılır, ancak aynı zamanda zehirli gazı da iterek Geralt'a zehirli gaz bulutlarının içinden kolaylıkla geçmesi için yeterli zaman tanır.


İksir Kullan


Son olarak, Altın Sarıasma İksiri zehirli gaza karşı inanılmaz derecede faydalıdır ve Geralt'ın zehirli gazdan bile gelebilecek hasarlara karşı yenilmez olmasını sağlar. Oyuncular simya formülüne sahiplerse iksiri üretebilirler. Aksi takdirde Oxenfurt dışındaki bir şifalı bitkiden satın alabilirler .


Altın Sarıasma İksiri'nin temel çeşidi 60 saniye sürer, ancak maksimum 180 saniye sürecek şekilde yükseltilebilir . Oyuncular , gelişmiş ve üstün tarifler için "İleri Simyada Bir Uygulama" görevini tamamladıktan sonra Rannaivaig'deki Joanna'yı ve Skellige Adası'ndaki Germist'i ziyaret ederek iksiri yükseltebilirler .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page