top of page

The Witcher 3: Wild Hunt Resmi Mod Desteği Alıyor

CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt için resmi mod desteğinin yayınlandığını duyurdu ve çıkacağı tarihin ipuçlarını verdi.  • CD Projekt Red, The Witcher 3'ün PC versiyonunun 2024 yılında resmi mod desteği alacağını ve oyuncuların yeni içerik oluşturmasına ve mevcut görevleri düzenlemesine olanak tanıyacağını duyurdu.

  • The Witcher 3, 50 milyondan fazla kopya satışına ulaşarak ve tek bir yılda ilave 10 milyon adet satarak popülerliğini sürdürüyor ve bu da onun kalıcı popülaritesini vurguluyor.

  • The Witcher 3'te zaten kaliteli modlar mevcut olsa da, yeni mod düzenleyici oyuna daha fazla benzersiz içerik getirerek fanatik hayranlara yeni bir keyif sunabilir.


CD Projekt Red yakın zamanda The Witcher 3: The Wild Hunt'ın PC versiyonunun 2024'te resmi mod desteği alacağını duyurdu. The Witcher 3 piyasadaki en iyi açık dünya oyunlarından biri olsa da , The Witcher 3 kadar mod dostu değil. Örneğin popüler Skyrim ve bu güncelleme mod geliştiriciler için oyunun kurallarını değiştirebilir.


The Witcher 3 çok popüler bir oyun, muhtemelen bu yüzden bu kadar yıl geçmesine rağmen hala güncelleme alıyor. Birkaç ay önce The Witcher 3 50 milyonun üzerinde kopya satışına ulaştı . CD Projekt Red'in 2022'de oyunun 40 milyon kopya sattığını açıkladığı göz önüne alındığında, bu, 2015 oyununun tek bir yılda 10 milyon adedi satıldığı anlamına geliyor ve bu da oyunun kalıcı popülaritesinin bir kanıtı.


CD Projekt Red, The Witcher 3: The Wild Hunt'ın 2024 yılında resmi bir mod editörüne kavuşacağını ve tamamen ücretsiz olacağını ancak yalnızca PC için mevcut olacağını açıkladı . Oyuncular bunu kullanarak mevcut görevleri ve özellikleri düzenleyebilecek veya kendi içeriklerini sıfırdan oluşturabilecekler. Ne yazık ki, araç hakkında tam olarak ne zaman çıkacağı da dahil olmak üzere pek fazla bilgi yayınlanmadı.


Şu anda The Witcher 3'te , NPC'lerin yüzlerinin kalitesini iyileştiren, İşaret efektlerinin çalışma şeklini değiştiren, yıldırımı, sesleri, HUD'yi ve daha fazlasını değiştirenler de dahil olmak üzere pek çok kaliteli mod bulunuyor . Ancak benzersiz yeni görevler veya hikayeler gibi deneyime içerik ekleyen çok fazla mod yok. Umarım bu yeni editör bunu değiştirecek ve fanatik hayranlar için yeni bir şeyler sunacaktır.


The Witcher'ın Sırada Nesi Var?


Mod desteğinin The Witcher 3'ün alacağı son büyük güncelleme olması ihtimal dışı değil . Geçtiğimiz yıl oyun, mevcut nesil konsollar için güncellenmiş sürümler kazandı ancak şimdi CD Projekt Red, yakında çıkacak üç The Witcher oyunu da dahil olmak üzere çoğunlukla yeni projelerine odaklanıyor . Bunlardan biri , orijinal üçlemenin Unreal Engine 5 kullanılarak yapılan ilk oyununun yeniden yapımı olan Project Canis Majoris. Geliştirilmekte olan bir diğer oyun ise CD Projekt Red'in sahibi olduğu Molasses Flood stüdyosu tarafından geliştirilen Project Sirius . Bu oyun hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak açık dünya, çok oyunculu bir oyun olduğu bildiriliyor. Ancak ana ekip şu anda The Witcher'ın Polaris kod adını kullanan ve yeni bir üçlemenin başlangıcı olacak bir sonraki versiyonu üzerinde çalışıyor.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


bottom of page