top of page

The Witcher 3: Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

The Witcher 3'te kat edilecek çok yer var ama neyse ki hızlı seyahat etmek ve kendinize biraz zaman kazandırmak mümkün.The Witcher 3, oyuncuların daha fazlasını almak için geri dönmelerini sağlayan geniş bir açık dünyaya sahip olağanüstü bir RPG'dirThe Witcher 3 devasa bir haritaya sahip olsa da, bir yerden diğerine gitmek yorucu olabiliyor, özellikle de oyuncuların yol boyunca düşmanlarla ve engellerle karşılaşması kaçınılmaz. Neyse ki oyuncular bu sorunu hızlı seyahat mekaniği aracılığıyla çözebilirler.


Oyuncular ister yeni bir göreve gitmek ister bir zırh seti bulmak isteyin , hızlı seyahat mekaniğini kullanmadıkları sürece bir yerden diğerine hareket etmek zaman alıcı olabilir. Neyse ki oyuncular bunun nasıl çalıştığını öğrendikten sonra hızlı seyahat etmek kolaydır. Bunu akılda tutarak, bu kılavuz diğer yararlı bilgilerin yanı sıra oyuncuların The Witcher 3'te nasıl hızlı seyahat edebileceklerini açıklayacaktır .


Hızlı Seyahatin Kilidini AçmaOyuncular oyunun başlarında White Orchard'daki ilk tabelaya vardıklarında hızlı seyahat mekaniğinin kilidini açacaklar . Geralt, Vessemir ile birlikte oyunda ilk oynanabilir alan olan Beyaz Meyve Bahçesi'ne varır.


Oyunda hızlı seyahat yerleri olarak hizmet veren 228 tabela bulunuyor. Bir tabelayı bulmak ve kullanmak için oyuncuların her birini bulması gerekir. Bir yön tabelası keşfedildiğinde harita üzerinde yeşil bir yön tabelası simgesiyle işaretlenecektir.


Karada ve Denizde Hızlı Yolculuk Nasıl Yapılır?Oyuncular şu basit adımları izleyerek hızlı seyahat mekaniğini kullanabilirler:


  • Bir tabelaya doğru yürüyün.

  • Tabela ile etkileşime geçin.

  • Harita açıldığında istediğiniz konuma giden bir tabela seçin.

  • Bir yükleme ekranından sonra oyuncular seçtikleri yerin tabelasının önünde duracaklar.


Öte yandan, deniz yoluyla hızlı yolculuk biraz farklıdır. Deniz yoluyla hızlı seyahat etmek için şu adımları izleyin:


  • Oyuncular bir teknede olduklarından emin olmalıdırlar .

  • Haritayı açın.

  • İstenilen konuma hızlı seyahat etmek için çapa simgesiyle temsil edilen bir limanı seçin.


Hızlı seyahat, kaçırılan görevleri tamamlamak için geri dönerken inanılmaz derecede faydalıdır. The Witcher 3'ün dünyası çok geniş olabilir ancak hızlı seyahat mekaniği, oyunculara keşfederken zaman kazandırıyor.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments