top of page

The Witcher 3: Denemeniz Gereken En İyi Kullanıcı Arayüzü Modları

The Witcher 3'ün bu çeşitli kullanıcı arayüzü modları sayesinde oyuncular, farklı bir deneyim için arayüzlerini değiştirebilecekler. • E3 Kullanıcı Arayüzü ve HUD, Alternatif Işık Kaynağı Etkileşimi ve Simgelerden Daha İyisi gibi çeşitli modlar oyunun belirli yönlerini geliştirir.

 • Her Şeyi Sırala, AMM-The Appearances Menu Modu ve Renkli Harita İşaretleyicileri gibi modlar, oyunculara kolaylık ve özelleştirme seçenekleri sunar.


Pek çok oyuncu serinin yeni bölümünü sabırla beklerken, The Witcher 3 mod koleksiyonu büyümeye devam ediyor ve Skyrim ve Fallout 4 gibi modlama devleri büyüklüğünde devasa bir kütüphaneye ulaşma tehlikesi yaratıyor. Farklı görünümler ve görseller sıklıkla ön plana çıkıyor Aşamada, kişinin kullanıcı arayüzünü değiştirmek, oyun deneyimini önemli ölçüde daha iyi hale getirebilir.


Oyunun diğer tüm yönlerinde olduğu gibi, kullanıcı arayüzü de biraz geliştirilebilir ve The Witcher 3'ü oynamak veya tekrar oynamak isteyenler için yeni bir deneyim sağlanabilir . Daha iyi yönlendirmeden organize listelere ve daha iyi bir sürükleyiciliğe kadar , kişinin canavarları avlama ve kirli tavalarla uğraşma yolculuğunda yardımcı olacak pek çok harika mod vardır.


8

E3 kullanıcı arayüzü ve HUD

Cirolar: 3.141 • Modun Bağlantısı

 • Oluşturan: Evgen, Hyadum KamehamehaNudel, Lim3zer0, Linas, MrMoonshoes, Paulscott, Stronghim, Erxv


Oyunlar, oynanış bir kongrede sergilendikten sonra bile geliştirme süreci boyunca oldukça fazla değişebilir. The Witcher 3 örneğinde , 2014 yılı boyunca çekilen görüntüler, oyunda ortaya çıkan sonuçtan biraz farklı bir kullanıcı arayüzü gösteriyordu. Nihai sonuç harika görünse de birçok oyuncu fragmanlardan HUD'u tercih etti ve bu mod tam da burada devreye giriyor.


Menüden envantere ve gerçek HUD'a kadar her şey, fragman versiyonuna mümkün olduğunca yakın görünecek şekilde tasarlandı. Mod harika görünüyor; yazarın temelde sıfırdan yeniden yarattığı göz önüne alındığında bu özellikle etkileyici.


7

Alternatif Işık Kaynakları Etkileşimi

Cirolar: 3.502 • Modun Bağlantısı

 • Oluşturan: DJ_Kovrik


Gerçekten bu küçük sıkıntıdan sayısız mem doğmuştur . Oyunun güncellenmiş versiyonunda bile, kim bir NPC veya bir tüccarla konuşmayı denememiş ve bunun yerine defalarca mum söndürmek zorunda kalmıştır?


Daha da şaşırtıcı olan, çözümün ne kadar basit olduğudur. Varsayılan olarak Geralt'ın yangın kaynaklarını söndürmek veya yakmak için Aard veya Igni'ye ihtiyacı olacak, bu da bunu kazara yapmayı neredeyse imkansız hale getiriyor. Bunun bir varyasyonunun neden vanilya oyununa dahil edilmediğini söylemek zor, ancak binlerce oyuncu modun yazarına çok minnettar.


6

Simgelerden Daha İyi

Cirolar: 3.706 • Modun Bağlantısı

 • Makaleyi oluşturan: CurtiSRustY


Çoğu oyuncu, özellikle düşük zorluk seviyelerinde sarf malzemelerini çok sık kullanmayabilir. Ancak oyuncular Zor'a ve daha yukarısına daldıkça, bunların yararlılığı ve hatta gerekliliği , hatta yağlar ve bombalar bile apaçık hale geliyor. Özellikle zor canavarları ve bossları devirmek, doğru güçlendirmeler ve iksirlerle çok daha kolay idare edilebilir hale geliyor ve oyunculara daha fazla nefes alma alanı sağlıyor.


Bu mod, birçok malzeme ve runenin görsellerini geliştirmede uzun bir yol kat ederek bunların canlı arka planlar ve öne çıkan görsellerle ekranda gerçekten öne çıkmasını sağlıyor. Eğer biri işçiliğe çok fazla zaman harcayacaksa, neden bunu yaparken daha iyi simgelere bakmıyorsunuz?


5

Herşeyi Sırala

Cirolar: 6.650 • Modun Bağlantısı

 • Oluşturan: DJ_Kovrik


Oyunda oyuncuya atılacak pek çok bilgi var. Sayısız görev ve kitaptan sayısız eşya ve sarf malzemesine kadar takip edilmesi gereken hiçbir şey yok. Varsayılan sistem kendi başına kötü değildir, ancak kesinlikle daha iyi olabilir,


Bu mod, oyunculara envanterlerinin etiketlenmesini istedikleri birçok yol sunarak kapsamlı bir sıralama işi yapar. Alfabetik sıralamadan, yeni öğeler veya girişlerin en üstte yer almasına kadar, oyuncular artık aradıkları bilgi veya öğeyi kolayca bulabilirler.


4

AMM - Görünümler Menüsü Modu

Cirolar: 9.910 • Modun Bağlantısı

 • Makaleyi oluşturan: CAPA


Belki Geralt, Moda Savaşlarına katılan en ünlü karakter olmayabilir, ancak bu durum binlerce oyuncunun ekipmanlarını ve ilginç kombinasyonlarını sergilemesini kesinlikle engellemedi . Bir noktada, kişinin eşya koleksiyonu envanterde çok fazla yer kaplamaya başlayabilir ve sandıklar arasında ileri geri gitmek çok uzun sürebilir.


Bu mod, oyuncuların, gerçek istatistikleri etkilemeden, öğelerin dengesini koruyarak, ekipmanlarının görsellerini anında değiştirmelerine olanak tanır. Bunun da ötesinde, oyuncular Roach'un görsellerini de değiştirerek (çoğunlukla) sadık ata çok ihtiyaç duyulan sevgiyi verebilirler.


3

Renkli Harita İşaretleyicileri

Cirolar: 11.072 • Modun Bağlantısı

 • Oluşturan: DJ_Kovrik


Vanilya işaretleyicileri, özellikle tam haritada neredeyse kafa karıştırıcı görünebilir. Çoğunun benzer boyut ve renkte olması, satıcıyı arayıştan ayıran bir sorun olabilir.


Bu mod, her tür işaretçiyi renk kodlayarak bu sorunu çözmeyi amaçlamaktadır. Oyuncuların renklere ve varyasyonlara aşina olmaları için mod açıklama sayfasını okumaları önerilir. Genel olarak, oyuncuların harita üzerinde kendilerini daha iyi yönlendirmelerine yardımcı olmanın güzel bir yolu, küçük işaretleri incelemek için umutsuzca harcayabileceğiniz zamanı etkili bir şekilde kısaltıyor.


2

(Klasik Sürüm) Dostu HUD

Cirolar: 25.147 • Modun Bağlantısı

 • Oluşturan: wghost81 diğer ismiyle Wasteland Ghost


Bu mod, tüm HUD'u son derece özelleştirilebilir hale getirerek oyuncuların deneyimlerini tam olarak istedikleri gibi uyarlamalarına olanak tanır. Bunun da ötesinde, radyal bir menü aracılığıyla envantere kolay erişim veya oyuncuların ara sahneleri atlamadan herhangi bir noktada oyunlarını duraklatmalarına izin verilmesi gibi yaşam kalitesine yönelik pek çok küçük iyileştirme var.


Ayrıca HUD'ı savaş dışında tamamen devre dışı bırakmak oldukça özgür olabilir, bu da oyuncuların gerçekten muhteşem manzaranın ve oyunun bilinen benzersiz ortamının tadını çıkarmasına olanak tanır. Genel olarak, bir milyondan fazla indirmeyle bu mod, herhangi bir mod geliştiricinin kütüphanesine harika bir katkıdır.


1

Haritadaki Tüm Görev Hedefleri

Cirolar: 61.473 • Modun Bağlantısı

 • Makaleyi oluşturan: Wolfmark


Birinin az önce ışınlandığı noktanın hemen yanında bir görev olduğunu öğrenmek gerçekten dayanılmaz olabilir. Varsayılan olarak görev işaretleri aynı anda yalnızca bir görev için görünür, bu da çoklu görevleri gerçek bir kabusa dönüştürür.


Bu mod ile oyuncular tercih ettikleri görevi gerçekleştirebilir ve aynı anda çevrede başka görev işaretleri olup olmadığını kontrol edebilirler. Aynı anda birden fazla görevi planlamak da oldukça kolaydır, özellikle de tek bir yerde bir grup işaret görüldüğünde. Mod aynı zamanda diğer işaretlerde de bir takım ayarlamalar yapıyor ve bunun neden oyun için en çok indirilen kullanıcı arayüzü modu olduğunu anlamak kolay.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page