top of page

The Sims 5'in Ön Sürüm Versiyonu İnternete Sızdı

Bilgisayar korsanları The Sims 5'in yayın öncesi yapısını internete sızdırarak hayranlara Maxis'in neler yaptığına ve oyundan neler bekleyebileceklerine dair bir fikir verdi.

The Sims serisinin bir sonraki bölümünün yapım aşamasında olan versiyonu kısa süre önce internete sızdırıldı ve bazı hayranlar, geliştirici Maxis'in son zamanlarda neler yaptığını görmek için acele ediyor. Maxis ve EA'nın uzun süredir devam eden serisinin son oyunu ilk kez 2014'te piyasaya sürüldü ve yıllar içinde pek çok genişletme ve güncelleme almış olsa da pek çok hayran, serinin bir devam filmi için çok geciktiğini savunuyor. The Sims serisinin bir sonraki oyunu şu anda üzerinde çalışılıyor olsa da bir süredir somut ayrıntılar konusunda çok az şey yapılıyordu.

2022 yılında The Sims 5'in kod adının Project Rene olduğu , yani seride bir rönesans anlamına geldiği ortaya çıkmıştı ve bu duyuru, seriye hangi özelliklerin ekleneceğine dair birkaç ipucuyla birlikte gelmişti. Ancak o zamandan beri Maxis ve EA'dan oyun hakkında çok daha az resmi bilgi geldi. Şimdi, yeni bir sızıntı sayesinde, araştırma yapmayı tercih eden oyuncular, gelecek oyun hakkında küçük bilgilerden daha fazlasını alabilecek gibi görünüyor.


Oyuncular artık sızıntı yapanların TheSims 5'in yayın öncesi sürümünü ele geçirip çevrimiçi olarak yayınladığını öğreniyor. Şu anda bunu kimin sızdırdığı veya dosyaların ilk olarak nerede ortaya çıktığı belli değil, ancak oyun dosyalarının görsellerinin paylaşıldığı çok sayıda gönderiyle haber Reddit'te hızla yayıldı ve bu raporlar çok sayıda haber kaynağı ve hayran sitesi tarafından doğrulandı. Bu, Sims 5 oynanış görüntülerinin 2022'de bir oyun testçisi tarafından sızdırılmasından bu yana oyundaki en büyük ihlaldir .


Sızıntı The Sims 5'in PC ve Android Sürümlerini İçeriyor


Bu sızıntılardan elde edilen önemli bilgiler arasında oyunun Denuvo DRM kullanacağı ve Maxis'in Frostbite'tan Unreal Engine'e geçiş yaptığı yer alıyor. Oyunun hem PC hem de Android sürümleri sızdırıldı, bu da her ikisinin de geliştirilme aşamasında olduğunu gösteriyor. Daha önce Maxis tarafından oyunun hem PC hem de mobil versiyonlarının üzerinde çalışıldığı ve The Sims 5'in platformlar arası oyun özelliği sunacağı açıklanmıştı.

Şu anda ne Maxis ne de EA bu ​​sızıntıya yanıt vermiş gibi görünmüyor ve bu ön sürüm yapısının ne kadar yeni veya eksiksiz olduğu tam olarak belli değil. Önümüzdeki haftalarda, sızdırılan yapıyı bulup indirmeyi tercih eden oyuncular tarafından daha fazla ayrıntının açıklanması şaşırtıcı olmayacak. Pek çok hayran, devam eden bu çalışmayı duymaya istekli olabilir, ancak bu bilgilere çok fazla değer vermemeye dikkat etmeleri gerekiyor. Birçoğu The Sims 5'in seri için yeni bir başlangıç ​​olması gerektiğini savundu ve muhtemelen de öyle olabilir. Ancak sızdırılan ve tam olmaktan uzak bir versiyonun durumun böyle olup olmadığına dair tam bir izlenim vermesi pek mümkün değil.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page