top of page

The Sims 4'te Klasik Sims Karakteri Yeniden Yaratıldı

The Sims 4'ün bir hayranı, pek çok insanın bilmediği veya hatırlamadığı klasik bir Sim karakterini yeniden yaratarak nostaljiyi beraberinde getiriyor.

The Sims 4'ün bir hayranı, oyunun karakter yaratımını kullanarak klasik bir Sim'i yeniden yarattı. Piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse on yıl geçmesine rağmen The Sims 4 , oyuncuların oyun deneyimlerini kişiselleştirmelerine olanak tanıyan birçok genişletme paketini hâlâ alıyor.

Sims serisinin ilgi çekici geçmiş hikayeleri olan bir dizi ilginç karakteri var. Oyuncular birçok NPC'yi The Sims'teki çözülmemiş gizemlerle bağlantılı oldukları için hatırlıyorlar ; bunlar çoğunlukla Sim'lerin ortadan kaybolması ve bilinmeyen ölüm nedenlerini içeriyor. Bu arada, kendileriyle bağlantılı dramatik hikayeleri olmayan, ancak etkileşime girmeleri de bir o kadar ilginç olan, daha az bilinen bazı karakterler de var.


Böyle bir karakter, Pleasantview kasabalısı ve The Sims 2'nin konsol Hikaye Modundaki ana kadın karakterlerden biri olan ve sosyal bir kelebek ve müzik aşığı olarak bilinen Felicity Usher'dı. Reddit kullanıcısı jo_se_oh , The Sims 4'te Felicity'yi yeniden yarattı ve karaktere güncel bir görünüm kazandırırken kendine özgü kahverengi saçlarını ve grafik tişörtünü de korudu.


The Sims'teki Felicity Usher kimdir?Oyunun pek çok hayranının tercih ettiği platform olan The Sims 2'nin PC versiyonunda Felicity kasabalı olmadığı için pek çok kişi hatırlamayabilir . Konsoldaki The Sims 2'de Felicity, Rockwell Acres'te yaşıyor ve kötü bir ruh hali içinde olmadığı sürece her zaman sosyalleşmeye hevesli. Romantizm arzusu var ve her zaman kendi temizliğini yapan temiz bir Sim gibi görünüyor. Felicity aynı zamanda tembel Sim olarak tanımlanan oda arkadaşı Ossie Madison'la da her zaman birliktedir.İsim

Felicity Müjdeci

Komşu

Hoş görünüm

Oyun ve platform

Sims 2 , PS2 ve Gamecube

Felicity hakkında ilginç bir gerçek, Paramore'un solisti Hayley Williams'ı örnek alarak modellendiği iddiasıdır. Felicity'nin kırmızımsı kahverengi saçları, gri gözleri var ve Williams'ın Paramore'un ilk yıllarındaki görünümüne benzeyen grafikli bir tişört ve pantolon giyiyor. Ayrıca, kadın Sim dans ederken, popüler şarkıları The Sims tarafından seslendirildiği için müzik setinde veya TV'de her zaman Paramore ve Kitty Shack'i açar .

Serinin beşinci oyunu olduğuna inanılan Project Rene'nin halihazırda üzerinde çalışıldığı düşünülürse , birçok oyuncu aynı ikonik aileleri ve muhtemelen daha az bilinen karakterleri oyunda görmeyi bekliyor. Ancak Project Rene , seriye yeni bir şeyler katmak için tamamen yeni aileleri de tanıtabilir . Elbette oyuncular Project Rene'nin karakter yaratma özelliğini kullanarak en sevdikleri karakterleri yeniden yaratabilecekler .

Comments