top of page

The Sims 4 Oyuncusu Etkileyici Denizkızı Apartmanı İnşa Ediyor

Kendini işine adamış bir oyuncu, The Sims 4'te etkileyici bir denizkızı apartmanı tasarlar, ancak projesinin aslında amacına ulaşamayacağını fark eder.

Son derece kararlı bir The Sims 4 oyuncusu, yakın zamanda deniz kızları için büyük bir apartman kompleksi inşa etme çabasına girdi. Etkileyici mühendislik başarılarının görüntüleri daha sonra sosyal medyada dolaştı ve bina sonuçta planlanan amacına hizmet edemese de The Sims 4 fandomundan övgüler aldı.

Deniz kızları, şirketin The Sims 4: Island Living genişleme paketini yayınladığı Haziran 2019'dan bu yana EA'nın popüler hayat simülasyonunun bir parçası . DLC paketi, oyunculara diğer pek çok aktivitenin yanı sıra deniz kızlarını görme, arkadaş olma ve hatta deniz kızlarına dönüşme şansı veren tropikal takımadalar Sulani'yi tanıttı.

Reddit kullanıcısı, DLC'nin bu kısmından o kadar keyif almış görünüyor ki, yakın zamanda deniz kızları için büyük bir apartman kompleksi inşa etmeye karar verdiler. Toplamda yarım düzine dairenin yanı sıra tamamı cennet gibi yeşilliklerle kaplı ve çevrili birkaç geniş terastan oluşan dört katlı bir plaj binasıyla sonuçlandılar. Island Living'in yanı sıra bu konum, The Sims 4: Growing Together genişletme paketindeki bazı mobilya ve dekorasyonların yanı sıra Jungle Adventure ve Blooming Rooms Kit DLC paketlerinden de yararlanıyor .The Sims 4 Su Alanları Kiralık Konut Olarak Kullanılamaz


Yaratıcı, bu etkileyici projeyi oluştururken The Sims 4: For Rent genişletme paketini de kullandı ancak daha sonra Sulani'deki su alanlarının kiralık konut olarak kullanılamayacağını öğrenince hayal kırıklığına uğradı. Özenle inşa edilmiş denizkızı apartman kompleksi bu nedenle aslında kiracı kabul edemiyor. Oyunun PC sürümündeki bu sınırlamayı aşmanın güvenilir bir yolu, oyuncuların parti türlerini kendi takdirlerine göre değiştirmelerine olanak tanıyan modlardan yararlanmaktır. Zerbu'nun Mekan Değişiklikleri hala düzenli olarak güncellenen modlardan biridir.

Kiracı kabul etme yeteneği olmamasına rağmen, Properjs'in apartman kompleksi pek çok hayranını etkiledi; tasarım başarılarının ekran görüntüleri binlerce olumlu oy topladı ve sonunda r/Sims4 alt dizininin ön sayfasına çıktı. Birçok oyuncu yazarı yaratıcılığından dolayı överken, bazıları da bu denizkızı apartmanını gördükten sonra kendi The Sims 4 ev tasarımlarında daha yaratıcı olmalarını açıkça dilediler. Bu yorumlardan bazılarını değerlendiren Properjs, hayranlara kendilerini mümkün olduğunca az DLC paketiyle sınırlamalarını tavsiye etti ve bunu her zaman kendi yaratıcılıklarını artırmalarına yardımcı olacak güvenilir bir numara olarak etiketledi.

Çok sayıda talebin ardından bu etkileyici bina, The Sims 4 Gallery'ye yüklendi . Aquatic Apartments olarak adlandırılan bu arsa, yazarın Galeri Kimliği "parasyte_770" altında bulunabilir.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page