top of page

The Sims 4 Hayranların Favorisi Kurt Adam Greg'in Şaşırtıcı Miktarda Hikâyesi Var

Greg, The Sims 4'ün 2022 ünlüsüydü. Bir Vampir savaşçısı, büyücü, aşık, evcil hayvan sahibi ve bir kurt adam olarak zengin bir geçmişi var. İşte onun hikayesi.Geçen yıl The Sims 4 , nihayet bir Game Pack'e hayranların talep ettiği bir okült ekledi: kurt adamlar. Hiyerarşileri ve irfanı tanıtan diğer okült Oyun Paketleri gibi, The Sims 4: Werewolves da hayranların en sevdiği yeni bir karakter ekledi. Adı Greg ve sürü liderlerinin oyuncuları inandırmaya çalıştığı şeyin aksine, söz konusu kurt adamlar olduğunda gerçek alfa o.

Greg'in ilginç bir hayatı oldu, çünkü onu yeni Moonwood Mill mahallesine ve diğer okült Sim'lere bağlayan bir sürü bilgi var. Oyuncular, orman kasabası Moonwood Mill'de ve onun ayla bağlantısında yeni bilgiler keşfettiler. Oyun Paketi, mahallesi iki kurt adam sürüsünün yaşadığı ve bilginin çoğunun konusu olduğu için çoğunlukla bağımsızdı. Kasabalıları bile dünyanın dışında nadiren görülür ve Greg onun en ünlüsüdür. İşte onun hakkında bildiklerimiz


Greg'in Çocukluğu Hakkında Bildiklerimiz


Greg, Greggorius Lunvik olarak annesi Pernilla Lunvik'e ait bir tekstil imparatorluğunda doğdu. Babasının kim olduğu bilinmiyor. Pernilla, oyun içi açıklamalara göre bazıları klasik parçalar haline gelen kilim ve mobilya yaratmada son derece başarılıydı.

Bir halının açıklamasında Greg hakkında öğrenilen diğer her şeyle çelişen bir şey var. Greg'in yürümeye başlayan çocukken bir kurt adam olduğunu söylüyor, ancak çoğu hesap onun bir Mooncaster olana kadar dönüşmediğini söylüyor. Bunun yanı sıra, nasıl büyücü olduğu veya bunun hangi zaman dilimi olduğu gibi erken yaşamının çoğu bilinmiyor. Bununla birlikte, Mooncaster ilminin ne kadar geriye gittiği düşünüldüğünde, Greg oldukça eski görünüyor.


The Sims 4'te Greg'in Mooncaster Olarak Hayatı


Kurt adam olmadan önce, Greg bir büyücüydü ve Mooncasters adlı küçük bir grubun parçasıydı. Ayı içeren sihir uygulamış görünüyorlar ve hepsinin kurt tanıdıkları vardı. Greg'inki, Brutus adında bir alfaydı. O ve Avelina'nın ayrıca Yina Kia adında başka, daha acımasız bir İnek Fabrikası tarafından yenen evcil bir İnek Fabrikası vardı. Geçtiğinde perişan oldu. Bir Mooncaster olarak, Ebedi Alev Operasyonu olarak bilinen bir asırdır Vampirlere karşı devam eden savaşa yardım etti . Çatışmanın sonunda bazı kurt adamlar ayrıldı, diğerleri ise Moonwood Mill'de kaldı.

Diğerleri gibi, Greg de tanıdıklarının gücünü aşıladı ve bu şekilde bir kurt adam oldu. Myshupotamain bilgisi başkaları olduğunu ima etse de, o ilklerden biri olabilir. Brutus bir alfa olduğu için, Greg daha agresif hale geldi ve benzersiz güçlü Hiddet ile doldu. Bu, Fury'nin etkilerini incelemesine ve oyunda neden bu kadar agresif olduğunu açıklayarak sınırlarını ne kadar zorlayabileceğini görmesine yol açtı.

Greg sık sık diğer Mooncasters, John ve Maria ile tartışırdı. Kurt adamların davranışlarıyla ilgili felsefi farklılıkları vardı, bu da oyuna iki paket, Moonwood Collective ve Wildfangs tarafından yansıdı . Buna rağmen, Greg'in öfkesini kontrol etmek ve sevgilisiyle daha fazla zaman geçirmek için sık sık içtiği Fury'yi bastırmak için bir tedavi ve iksirler yaratmalarına yardım etti .


Greg'in Avelina Lunvik ile İlişkisi


Greg ve Avelina, ona ay ve yıldızlar hakkında şiir okuduğu Glimmerbrook'ta buluştu. Aşık oldular, ancak o sırada ikisinin de Mooncasters olup olmadığı veya birinin diğerine katılıp katılmadığı belli değil. Avelina, Gibbous Moon'dan sonra kendi tanıdık Gibby'sine sahipti. Kendine aşina olduğu özü aşıladığında, aya ve uzaya takıntılı hale geldi, dolayısıyla oyundaki teleskopu. Yalnız bırakıldığında, Avelina çoğu zaman çalışmalarına o kadar gömülür ve aya bakardı ki, kendine bakmayı unuturdu ve muhtemelen ölümüyle sonuçlanırdı.

Avelina ve Greg birbirlerine derinden aşıktılar ve döndüklerinde birbirine bağlı iki arkadaş oldular. Greg, çalışmalarında fazla kaybolmadığından emin olmak için her zaman ona göz kulak olmaya çalışırdı ve Avelina, Fury deneylerinde ona yardım ederdi. Bununla birlikte, bir öfke patlamasından sonra Greg, Avelina için sık sık endişelenirdi çünkü bu, onunla ilgilenmek için bir süre ortalıkta olmayacağı anlamına gelirdi. Ayrıca, bir yatağı ve teleskopunun bir ayağını yemek de dahil olmak üzere ara sıra evlerindeki mobilyaları kırardı. Öğeye yansıyan ahşap bir kalasla tamir etti. Greg, bu saldırılar ve Fury üzerindeki kontrolünün olmaması konusunda kendini kötü hissederdi.


The Sims 4: Werewolves'ta Greg ile Nasıl Arkadaş Olunur?


Avelina ve Brutus'un uzun süre önce ölmüş olmasıyla Greg, evlilik yüzüğünü hâlâ takmasına rağmen artık kendini tutmak için çok az neden bulmuş gibi görünüyor. Moonwood Mill'in kenarında, gizli bir eski kulübede yalnız yaşıyor. Sims, önündeki işaretlere bakarak veya dolunayda uğrayarak onu çağırabilir. Bununla birlikte, hile kullanmadığı sürece temelde her zaman bir kurt adamdır ve Hiddeti onu neredeyse tamamen ele geçirmiştir. Çoğu Sim'le görünürde savaşır, özellikle de okült iseler ve genellikle Sim'in kondisyon becerisi maksimum veya maksimuma yakın, iyi bir ruh hali içinde değilse ve bir veya iki numarası yoksa genellikle kazanır. Yine de bu, ona ulaşmanın imkansız olduğu anlamına gelmez.

Sims, Greg'le arkadaş olmayı denemek ve onu konuşturmak için önce "İletişim Kurmaya Çalış"ı kullanmak zorunda kalacak. Başarısız olma ihtimali var ve diğer Sim bir kurt adamsa bu şans artıyor. Başarılı olursa, onunla konuşmaya başlayabilirler, ancak çoğu konuşmadan muhtemelen etkilenmeyecektir. Ona ulaşmanın en kolay yolu, bunu bir yürümeye başlayan çocuk veya çocuk Sim ile denemektir. Onlardan daha çok hoşlanıyor gibi görünüyor ve onlarla arkadaş olma olasılığı daha yüksek. Daha sonra bir yetişkin olarak onunla arkadaş kalabilirler.

6 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page