top of page

The Sims 4 Hayranı, Oyuncuların Hemen İndirebileceği İnanılmaz Ayrıntılı Bir Ev İnşa Ediyor

Kendini işine adamış bir oyuncu, The Sims 4'te bulunan oyun içi motoru kullanan, son derece ayrıntılı bir bina inşa ediyor ve rahat bir hava veriyor.The Sims 4'ün özel bir oyuncusu, başkalarının keyif alması için son derece ayrıntılı bir ev yarattı. Maxis'in simülasyon serisi, ilk oyunun 2000 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana güçleniyor ve 2014'teki The Sims 4'te de durum farklı değildi ve hayranlar için büyük bir hit olduğu kanıtlandı. Yalnızca oyun bugüne kadar 15'ten fazla DLC paketi aldı ve en yeni içerik 2023'te yayınlanacak.


The Sims 4'ün piyasaya sürülmesinin üzerinden on yıl geçmesiyle birlikte hayranlar, benzersiz karakterler ve binalar yaratıp paylaşmak için oyunda bulunan zengin oluşturma araçlarında ustalaştı. Yıllar geçtikçe, bu özel topluluk birçok nefes kesici eser paylaştı ve hatta Diablo 4'teki Lilith gibi karakterleri The Sims 4'e dahil etmek için modlar kullandı . Şimdi bir hayran, herkesin görebileceği samimi bir eser yaratmak için becerilerini kullandı.


Reddit'te alexia_art kullanıcı adını kullanan bir oyuncu, tamamen The Sims 4'te inşa edilmiş inanılmaz derecede ayrıntılı bir ev yayınladı . Pitoresk mesken, dış duvarlardan sarkan tabelalar, ön kapının dışında duran ilginç bir bisiklet ve yaşanmışlık hissi veren sayısız bitki ile tamamlanıyor. İki katlı bina tamamen The Sims 4'ün tescilli SmartSim motoru kullanılarak oluşturuldu .


Bu Detaylı Sims 4 Evi İnanılmaz Rahat GörünüyorAnlaşılır bir şekilde, rahat yapı, bu yazının yazıldığı sırada 4 binden fazla olumlu oy ve binanın tasarımını öven pek çok yorumla hayranlardan büyük ilgi gördü. Bir sonraki gönderide alexia_art, birçok öğenin yakınlığı nedeniyle yapının yalnızca estetik amaçlı olduğunu ve herhangi bir Sim'in ikamet edemeyeceğini doğruladı. Bu, bazı oyuncuları hayal kırıklığına uğratsa da, rahat ev , insanların oyunlarına indirip keyfini çıkarması için The Sims 4 galerisine eklendi.


Sims 4 galerisi, oyuncuların yalnızca alexia_art'ın binasına erişebileceği bir yer değil; aynı zamanda oyuncular, The Sims 4'te titizlikle oluşturulan, 1900'lerden ilham alan Glided Age Mansion gibi çok sayıda başka büyük evin de keyfini çıkarabiliyor . Büyük yapı, eğlence için çok sayıda odanın yanı sıra oyuncuların istediklerini yaratabilecekleri tamamen açık bir çatı katı alanı içeriyor.


Sims hayranlarından oluşan topluluk hâlâ en son eserlerini paylaşma konusunda tutkuluyken, dikkatler Maxis'in uzun süredir devam eden serisinin bir sonraki oyununa çevriliyor. Şu anda Project Rene olarak bilinen oyun, uzun zamandır beklenen oyun yayınlandığında büyük ölçüde özelleştirme ve platformlar arası oyun üzerine inşa edilecek. The Sims 4'ün yaşı nedeniyle birçok hayran, Project Rene'nin yayınlandığında The Sims 5 olarak ortaya çıkmasını bekliyor .İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page